Świeży zapach idealny na lato

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o Champs de Provence, nowy zapach marki Eight&Bob. Kompozycja jest już dostępna na półkach Perfumerii Quality.

Perfumy Eight&Bob inspirowane są kompozycjami, które na przełomie lat 20. i 30. minionego stulecia tworzył paryski arystokrata i miłośnik perfum, Albert Fouquet. Artysta zamykał we flakonach wspomnienia z licznych podróży, tworząc oryginalną, zapisaną olfaktorycznymi nutami historię wartych zapamiętania miejsc i spotkanych tam osób.

Zielone i świeże Champs de Provence powstały jako prezent dla przyjaciół Alberta Fouqueta, którzy na odległych Filipinach tęsknili do aromatów słonecznej Prowansji.
Owocowe i bardzo orzeźwiające otwarcie zapachu prowadzi ku kwiatowemu sercu, skompono- wanemu z jaśminu, róży i kwiatu pomarańczy. Ciepła piżmowa baza z akordem herbaty mate sprawia, że zapach jest trwały, nie tracąc jednocześnie nic ze swej zielonej świeżości.

Nuty głowy: bergamotka, pomarańcza, gruszka
Nuty serca: absolut jaśminu, kwiat pomarańczy, absolut róży
Nuty bazy: piżmo, ambroksan, herbata mate
Perfumeria Quality Missala szczyci się niezmiernie bogatą, starannie dobraną kolekcją ekskluzywnych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych. To oferta dla koneserów produktów elitarnych i wyróżniających się najwyższą jakością. Perfumerie znajdują się w Warszawie (Hotel Marriott, DM Klif, Dom Perfum Quality Missala), Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu. Produkty dostępne są także we współpracujących z firmą niezależnych perfumeriach partnerskich w wielu miastach Polski oraz salonach kosmetycznych i ośrodkach spa. Wśród ponad 80 najbardziej luksusowych i niszowych marek świata znajdują się m.in. Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Grossmith, Kilian, L’Artisan Parfumeur, M. Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Olivier Durbano, Puredistance, Rancé, Roja Parfums, Valmont czy Xerjoff.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/EIGHTBOB-Champs-de-Provence-100ml-EDP.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/EIGHTBOB-Champs-de-Provence-100ml-EDP-150x150.jpgredaktor1domyslnaKosmetykiOferta Quality Missala wzbogaciła się o Champs de Provence, nowy zapach marki Eight&Bob. Kompozycja jest już dostępna na półkach Perfumerii Quality.Perfumy Eight&Bob inspirowane są kompozycjami, które na przełomie lat 20. i 30. minionego stulecia tworzył paryski arystokrata i miłośnik perfum, Albert Fouquet. Artysta zamykał we flakonach wspomnienia z licznych podróży,...