Świeczki Green Dragonfly
Świeczki Green Dragonfly

Zdarza się, że chcesz podarować komuś bliskiemu coś wyjątkowego, co spowoduje, że się uśmiechnie, poczuje wolność i akceptację. Coś takiego co sprawi, że znajdzie się blisko natury, tu i teraz. A może chcesz to dać sobie… Zapraszam do świata Green Dragonfly, tu masz szansę znaleźć to czego szukasz.

„Swoją pierwszą świecę zrobiłam dokładnie taką jaką chciałam. Zebrałam resztki starych świec, poszłam po lawendę do ogrodu… W głowie miałam „mapę”. To dla mnie dowód, że czasem podłączamy się do wiedzy uniwersalnej.” Tak o swojej pierwszej świecy mówi Hanna Sobkowska założycielka Synchronii ART, osoba, która stworzyła Green Dragonfly od początku do końca.

Świeczki Green Dragonfly - Optymizmava
Świeczki Green Dragonfly – Optymizmava

Każda świeca jest wykonana ręcznie ze 100% naturalnych składników. W świecach Green Dragonfly nie ma miejsca na toksyczne substancje, sztuczne zapachy i barwniki. Jest za to czysta, naturalna przyjemność. Green Dragonfly są w całości wykonane ręcznie w pracowni Synchronia ART. Powstają z pasją i poszanowaniem środowiska naturalnego. Działają na wszystkie zmysły.

Świeczki Green Dragonfly - Zapachenergiiava
Świeczki Green Dragonfly – Zapachenergiiava

Naturalne świece z wosku na bazie soi Green Dragonfly.

  • bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego – wosk użyty w świecach Green     Dragonfly jest biodegradowalny, nietoksyczny, tworzony z roślin niemodyfikowanych     genetycznie, nie zawiera pestycydów ani herbicydów. Świece są pakowane w  biodegradowalne opakowania
  • pozostawiają czystą atmosferę wnętrza – świece z wosku na bazie soi paląc się niemal nie     kopcą, gdyż wydzielana przez nie ilość dwutlenku węgla jest znikoma
  • wydajne – czas palenia świecy sojowej jest o połowę dłuższy niż świecy parafinowej o     takich samych wymiarach i rozmiarze knota.
  • łatwość czyszczenia – naturalny wosk na bazie soi nie pozostawia trwałych plam – w razie     zabrudzenia wystarczy użyć wody z mydłem.
  • posiadają naturalne – bawełniane, niebielone knoty wolne od ołowiu i substancji     chemicznych oraz naturalne knoty drewniane – gruntowane wyłącznie w substancjach     naturalnych
  • składniki świec nie są testowane na zwierzętach – dostawcy – woski, olejki eteryczne i inne     komponenty do tworzenia świec Green Dragonfly dostarczają jedynie renomowani     dostawcy, dla     których miłość do Natury, poszanowanie środowiska naturalnego i     najwyższa jakość produktów jest tak samo ważna, jak dla Synchronii ART.
Świeczki Green Dragonfly
Świeczki Green Dragonfly

foto – Green Dragonfly

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/radoscava.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/radoscava-150x150.jpgwpadmfjDomZdarza się, że chcesz podarować komuś bliskiemu coś wyjątkowego, co spowoduje, że się uśmiechnie, poczuje wolność i akceptację. Coś takiego co sprawi, że znajdzie się blisko natury, tu i teraz. A może chcesz to dać sobie… Zapraszam do świata Green Dragonfly, tu masz szansę znaleźć to czego szukasz.„Swoją pierwszą...