Wśród ślubnych propozycji po raz kolejny pojawia się światło, którego nie sposób przeoczyć. Najnowsze modele Sylwii Kopczyńskiej zapierają dech w piersiach i zaskakują w subtelny sposób. Kolekcja Światło 2018 to zupełnie nowe doświadczenie mody ślubnej, która urzeka od pierwszego spojrzenia.

Wrażliwość Kopczyńskiej i jej świeże spojrzenie na modę ślubną ujmuje subtelnością. W 2018 Kopczyńska postawiła na świetlistość i naturalną zmysłowość, bawiąc się lekkością tkaniny, dyskretnymi przezroczystościami oraz ulotną  grą świateł. Kolekcja 2018 to prawdziwa wirtuozeria, a głównym motywem jest przenikanie…faktur, wzorów oraz refleksów świetlnych. Miękkie, zwiewne materiały współgrają ze sobą, delikatnie otulając ciało panny młodej. Nie ma tu granic, konturów ani ciężkich form.
To co w kolekcji jest najpiękniejsze – jest nieuchwytne, ulotne – zupełnie jak światło w naturze. To także najbardziej osobista kolekcja projektantki.

Światło w najnowszej kolekcji ślubnej by Sylwia Kopczyńska 2018

Odkąd tylko projektantka pojawiła się na rynku, zaskakuje nowymi pomysłami i przełamuje schematy.  Już w 2012 roku pojawiły się charakterystyczne dla projektantki wielowarstwowe, kaskadowe tiule oraz delikatnie zagęszczane koronki. Trzy lata temu, rynek mody miał okazję obserwować jak Kopczyńska jako jedyna w Polsce wprowadza do kolekcji ślubnych pastele. Rok temu, natomiast, spotkało nas jeszcze większe zaskoczenie, bowiem projektantka zaprezentowała modele, w których panna młoda ubrana była nie tylko w suknię ślubną, ale również szorty.

Światło w najnowszej kolekcji ślubnej by Sylwia Kopczyńska 2018

Panna Młoda w sukni z najnowszej kolekcji może się poczuć niezwykle lekko. Wspomniana lekkość dotyczy nie tylko charakterystycznej tkaniny, ale przede wszystkim niezwykłego poczucia swobody w projektach autorstwa Sylwii. Suknia, w której zamierza złożyć małżeńską przysięgę, eksponuje jej naturalność w zachwycający sposób. Każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo w swój wielki dzień. Nad tym na czym polega ta wyjątkowość zastanawiają się projektanci z całego świata, próbując spełnić oczekiwania klientek. Kopczyńska, jak w każdej poprzedniej kolekcji, podsuwa kobiecie różne rozwiązania – każda suknia jest jednocześnie końcową stylizacją, jak też może być rozbudowana poprzez danie kolejnych elementów jak dodatkowa spódnica.  Kopczyńska wychodzi z rozwiązaniem, dzięki któremu panna młoda czuje się pewną siebie, naturalnie zmysłową kobietą, jest po prostu sobą.

Światło w najnowszej kolekcji ślubnej by Sylwia Kopczyńska 2018

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/11/280917_SYLWIAKOPCZYNSKA_IMAGE_53719-ready-2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/11/280917_SYLWIAKOPCZYNSKA_IMAGE_53719-ready-2-150x150.jpgredaktor1OdzieżWśród ślubnych propozycji po raz kolejny pojawia się światło, którego nie sposób przeoczyć. Najnowsze modele Sylwii Kopczyńskiej zapierają dech w piersiach i zaskakują w subtelny sposób. Kolekcja Światło 2018 to zupełnie nowe doświadczenie mody ślubnej, która urzeka od pierwszego spojrzenia. Wrażliwość Kopczyńskiej i jej świeże spojrzenie na modę ślubną ujmuje...