Najnowsza kolekcja uchwytów do mebli oraz wieszaków to solidne wykonanie i delikatne wzornictwo. W zależności od wersji kolorystycznej, elementy kolekcji SERPENTE mogą nadać meblom delikatnego lub zdecydowanego charakteru.

Klasyczny kształt najnowszych produktów z kolekcji SERPENTE został przełamany subtelnym wzorem na powierzchni, przypominającym cienką wstążkę. W zależności od wersji kolorystycznej uchwytów i wieszaków tej kolekcji, mogą nadawać wnętrzom lekkości lub szlachetnej elegancji. Elementy te sprawdzą się zarówno w zestawieniu z lśniącymi, lakierowanymi frontami, jak i z surowym drewnem.

Fot. GAMET S.A.

Kolekcja SERPENTE składa się z uchwytów w rozstawach 96 i 128 milimetrów oraz z dwóch wieszaków. Produkty te występują w różnych pokryciach galwanicznych, co daje duże możliwości aranżacyjne. W zależności od doboru koloru uchwyt może zamienić się w bardziej dominujący, bądź stonowany element na meblu, a ergonomiczny kształt pozwala na wygodne użytkowanie.

Fot. GAMET S.A.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/Fot.-GAMET-S.A.-kolekcja-SERPENTE-WR42.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/Fot.-GAMET-S.A.-kolekcja-SERPENTE-WR42-150x150.jpgredaktor1DomNajnowsza kolekcja uchwytów do mebli oraz wieszaków to solidne wykonanie i delikatne wzornictwo. W zależności od wersji kolorystycznej, elementy kolekcji SERPENTE mogą nadać meblom delikatnego lub zdecydowanego charakteru.Klasyczny kształt najnowszych produktów z kolekcji SERPENTE został przełamany subtelnym wzorem na powierzchni, przypominającym cienką wstążkę. W zależności od wersji kolorystycznej uchwytów i...