Smakowita pielęgnacja ciała
Smakowita pielęgnacja ciała

Kremowe Serum to nowa linia kosmetyków do ciała, która wykorzystuje apetyczne składniki aktywne, skomponowane zgodnie z najlepszymi recepturami. Płatki owsiane i olejek lniany przynoszą skórze głębokie odżywienie, zielone oliwi i jogurt zapewniają jej mocną regenerację, a miód i kozie mleko intensywne nawilżenie. Kosmetyki łączą w sobie bogatą kremową konsystencję ze skutecznością skoncentrowanego serum. Lekko się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Zatopione w nich składniki poprawiają kondycję skóry, sprawiają, że staje się ona gładka, delikatna i bardziej elastyczna.

Płatki owsiane & olejek lniany

Kremowe serum o wyjątkowym zapachu łączy ochronne i zmiękczające działanie ekstraktu z lnu, zawierającego cenny kwas linolenowy z wygładzającą jedwabną mączką owsianą. Te cenne, odżywcze składniki, zatopione w aksamitnej konsystencji, przywracają skórze miękkość i piękny wygląd.

Smakowita pielęgnacja ciała
Smakowita pielęgnacja ciała

Zielona oliwka & jogurt

Regenerujące kremowe serum do ciała to porcja składników odbudowujących i wzmacniających. Znajdziemy w nim dobroczynny olej z oliwek oraz proteiny jogurtowe. Są one pełne lipidów, witamin i minerałów, dzięki czemu odbudowują płaszcz hydro-lipidowy naskórka.

Smakowita pielęgnacja ciała
Smakowita pielęgnacja ciała

Miód & mleko kozie

Idealne do pielęgnacji suchej skóry, nawilżające kremowe serum wykorzystuje ekstrakt z miodu oraz natłuszczające właściwości mleka koziego. Poprawia sprężystość i elastyczność skóry, zmiękcza i wygładza naskórek, uzupełnia niedobór składników mineralnych.

Smakowita pielęgnacja ciała
Smakowita pielęgnacja ciała

Pojemność: 200ml

Cena: 11zł

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/10/741-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/10/741-1-150x150.jpgredaktor1RóżneKremowe Serum to nowa linia kosmetyków do ciała, która wykorzystuje apetyczne składniki aktywne, skomponowane zgodnie z najlepszymi recepturami. Płatki owsiane i olejek lniany przynoszą skórze głębokie odżywienie, zielone oliwi i jogurt zapewniają jej mocną regenerację, a miód i kozie mleko intensywne nawilżenie. Kosmetyki łączą w sobie bogatą kremową konsystencję...