Kwiaty w doniczce, kieliszki i pościel – to najpopularniejsze prezenty wręczane gospodarzom na parapetówce. Tym razem jednak to organizator imprezy przygotował niespodzianki dla swoich gości. Już w najbliższy weekend katowicka IKEA zaprasza Ślązaków na parapetówkę z konkursami. Startujemy w Dzień Kobiet!

Poremontowe świętowanie z muzyką na żywo rozpocznie się już w piątek o godz. 16.00 i potrwa do niedzielnego wieczora.

– Choć przebudowa 5000 m2 naszej Hali Targowej zakończyła się już 20 lutego, to celowo organizujemy parapetówkę w Dzień Kobiet. W śląskich domach to kobiety najczęściej dekorują mieszkania oraz sprawują pieczę nad kuchnią i porządkiem. Co więcej, według badań aż w 80 proc. przypadków to płeć piękna decyduje o wyborze wyposażenia i dekoracji mieszkań – mówi Monika Kosakiewicz, kierownik ds. lokalnego marketingu w IKEA Katowice.

Bony o wartości 100 zł można będzie wybiegać  w piątkowych konkursach od godziny 16.00 do 20.00. W konkurencjach nie tylko będzie liczył się refleks i szybkość w nogach, ale przede wszystkim znajomość rozmieszczenia asortymentu na 7 tysiącach nowych półek. W trakcie remontu przeorganizowano bowiem dział z dekoracjami oraz z oświetleniem. Przebudowa objęła też bardzo lubiany przez ślązaczki dział z akcesoriami do przechowywania, dział z wyposażeniem łazienek, dział z dywanami, pościelą i tkaninami oraz dział z akcesoriami kuchennymi. Sprinterom kibicować będą słuchacze Radia Planeta, które w tym dniu nadawać będzie audycje z życzeniami od klientów prosto ze sklepu. Dla preferujących nieco wolniejsze zawody czeka aż 8 innych konkursów, w których klienci będą mogli wykazać się nie tylko znajomością asortymentu, ale również pomysłowością m.in. w zakresie jego wykorzystania. Weekendowe zakupy odwiedzającym katowicki sklep IKEA dodatkowo umili miksowana na żywo muzyka.

– Zapraszamy panie po porady kosmetyczne i odpoczynek przy kawie, a panów do udziału w konkursach, w których uczestnicy sami będą mogli wybrać swoje nagrody – dodaje z uśmiechem Monika Kosakiewicz.

Informacje dodatkowe:

Porady kosmetyczne udzielane będą w godzinach:
– 8 marca (piątek), godz. 16:00 – 20:00
– 9-10 marca (sobota, niedziela), godz. 12:00 – 19:00
Więcej informacji: http://www.ikea.com/pl/pl/store/katowice/activities

wpadmfjKosmetykiRóżneKwiaty w doniczce, kieliszki i pościel – to najpopularniejsze prezenty wręczane gospodarzom na parapetówce. Tym razem jednak to organizator imprezy przygotował niespodzianki dla swoich gości. Już w najbliższy weekend katowicka IKEA zaprasza Ślązaków na parapetówkę z konkursami. Startujemy w Dzień Kobiet!Poremontowe świętowanie z muzyką na żywo rozpocznie się już...