Foto/pixabay.com

Metaliczne wykończenie makijażu ust to hit tego sezonu! Wybierz odcień, który podkreśli twoją urodę i dopełni kreację. Błyszcz, intryguj i zachwycaj!Tylko zadbane i dobrze nawilżone usta będą wyglądały atrakcyjnie i kusząco. Do makijażu ust warto wybierać produkty, które nie tylko nadadzą im ładny kolor, ale również zawierają naturalne składniki mające na celu odżywić, nawilżyć i zregenerować delikatny naskórek. Do tego celu idealny będzie najnowszy Shimmer do ust marki Floslek Laboratorium.

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję

Shimmer nadaje ustom intrygujący kolor oraz subtelny połysk. Zapewnia metaliczne, błyszczące wykończenie makijażu. Pielęgnacyjny produkt o bogatej w kompleks 7 olejów formule: odżywia, nawilża i regeneruje skórę ust. Mieniące, metaliczne drobinki o właściwościach odbijających światło rozświetlają i optycznie powiększają usta.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/06/model-1210198_640.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/06/model-1210198_640-150x150.jpgredaktor1KosmetykiMetaliczne wykończenie makijażu ust to hit tego sezonu! Wybierz odcień, który podkreśli twoją urodę i dopełni kreację. Błyszcz, intryguj i zachwycaj!Tylko zadbane i dobrze nawilżone usta będą wyglądały atrakcyjnie i kusząco. Do makijażu ust warto wybierać produkty, które nie tylko nadadzą im ładny kolor, ale również zawierają naturalne składniki...