Sezon na gładkie usta

Jemy, rozmawiamy, śmiejemy się, całujemy… Wykorzystujemy usta częściej, niż mogłoby się wydawać! Z powodu czynników takich jak wilgoć, chłód czy światło słoneczne w ciągu całego roku skóra warg staje się sucha i zniszczona, co może powodować ból i nieprzyjemne odczucia. Eos ma na to sposób – nowy balsam Visibly Soft! Jego bogata formuła powoduje, że usta stają się wyraźnie gładsze i miękkie.

 

Sezon na gładkie usta
Sezon na gładkie usta

 

Balsam zapewnia długotrwały efekt, dzięki naturalnym składnikom nadającym ustom prawdziwy zastrzyk witamin i orzeźwienia. Balsamy dostępne są w trzech wersjach smakowych. Wyróżniają je unikalne opakowania – owalny pojemniczek jest dodatkowo ozdobiony zakręconym wzorkiem, który symbolizuje kremową formułę balsamów do ust. Przyjemne, pastelowe kolory odnoszą się z kolei do delikatności i miękkości. Visibly Soft odbudowują i odżywią suche i spierzchnięte usta sprawiając, że znowu są miękkie i delikatne w krótkim czasie!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/EOS_VS_Sphere_Comp_GN_CM_VM_m-shadow1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/EOS_VS_Sphere_Comp_GN_CM_VM_m-shadow1-150x150.jpgredaktor1domyslnaKosmetykiJemy, rozmawiamy, śmiejemy się, całujemy... Wykorzystujemy usta częściej, niż mogłoby się wydawać! Z powodu czynników takich jak wilgoć, chłód czy światło słoneczne w ciągu całego roku skóra warg staje się sucha i zniszczona, co może powodować ból i nieprzyjemne odczucia. Eos ma na to sposób – nowy balsam Visibly...