Rytuał osobistej pielęgnacji – 6 kroków do idealnej skóry
Rytuał osobistej pielęgnacji – 6 kroków do idealnej skóry

Na oba pytania Koreanki odpowiadają twierdząco. Sekretem ich pięknej cery bez zmarszczek jest systematyczność i regularne powtarzanie tych samych kroków pielęgnacji.

W swojej ofercie KOI proponuje wyjątkowe produkty ekologiczne, które utrzymają skórę w nienagannej kondycji, bez zbędnego obciążenia. Sekretem wiecznej młodości według założycielek jest codziennie powtarzanie tych samych 6 kroków pielęgnacji, które mają służyć odżywieniu naszej skóry oraz zachowaniu jej w świetnej kondycji przez lata.

Pierwszy krok to dwuetapowe oczyszczanie twarzy przy użyciu olejów oraz wody

Mycie twarzy olejami świetnie sprawdza się przy demakijażu – usuwa ze skóry całodzienne zanieczyszczenia oraz martwy naskórek. Woda zamyka pory i usuwa zabrudzenia mechaniczne.

Jak poprawnie oczyścić skórę?

Najlepiej zrobić to przy użyciu małego ręczniczka lub ściereczki. Wlej olejek myjący na dłoń i rozprowadź go palcami po powiekach, pod oczami i na całej buzi oraz szyi. Wykonaj masaż okrężnymi ruchami. Małą ściereczkę lub ręczniczek zmocz pod gorącą wodą, wykręć i połóż na twarz na 5-6 oddechów. Teraz ręczniczek zmocz zimną wodą i delikatnie usuń makijaż. Zostanie on na materiale, a twarz będzie oczyszczona. Cały proces najlepiej wykonać
przy pomocy myjącego olejku z awokado KOI, który jest niezastąpiony w procesie regeneracji i odżywienia skóry.

Drugim krokiem w codziennej pielęgnacji powinna być tonizacja

Tonik ma przygotować naszą skórę na kolejne etapy rytuału upiększającego i otworzyć ją na przyjęcie serum oraz kremu. Do tego najlepiej sprawdzi się tonik z nanozłotem KOI Cosmetics, który ma właściwości nawilżające, przeciwtrądzikowe i odmładzające.

Krok trzeci, czyli czas na kosmetyk skoncentrowany

Powinien być to produkt lekki w swojej formule, ale mający silne działanie nawilżające. Eliksir KOI przywraca skórze wilgotność i pobudza ją do produkcji kolagenu oraz elastyny.

Czwarty krok to nałożenie produktu pod oczy

Skóra w tych okolicach jest szczególnie wrażliwa. Należy pamiętać, aby krem pod oczy wklepywać a nie wcierać! Krem pod oczy z kwasem hialuronowym KOI doskonale nawilża skórę oraz zmniejsza widoczność zasinień pod oczami – skóra jest odprężona i świetlista.

Piąty krok, to nawilżenie skóry przy pomocy kremu

Na dzień, warto skorzystać z kremów z antyoksydantami, filtrami UV i kwasem hialuronowym. Zaś na noc wybierz krem regenerujący z kwasami GLA, olejami i retinolem.

Krok szósty i ostatni to olejowanie twarzy

Większość z nas cierpi z powodu przesuszonej i odwodnionej skóry. Serum dwufazowe KOI z olejkiem doskonale nawilża skórę i przywraca jej naturalny blask. Nie pozostawia tłustej warstwy i świetnie sprawdza
się również jako baza pod makijaż

.

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/koi.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/koi-150x150.jpgredaktor1KosmetykiNa oba pytania Koreanki odpowiadają twierdząco. Sekretem ich pięknej cery bez zmarszczek jest systematyczność i regularne powtarzanie tych samych kroków pielęgnacji.W swojej ofercie KOI proponuje wyjątkowe produkty ekologiczne, które utrzymają skórę w nienagannej kondycji, bez zbędnego obciążenia. Sekretem wiecznej młodości według założycielek jest codziennie powtarzanie tych samych 6 kroków...