Foto/pixabay.com

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Słońce grzeje coraz mocniej, temperatura coraz wyższa, dni coraz dłuższe. Wszyscy szukamy okazji, żeby złapać trochę promieni słonecznych i cieszyć się pięknie opalonym ciałem. Długie weekendy sprzyjają wyjazdom i przebywaniu na świeżym powietrzu. Warto pomyśleć o bezpiecznym opalaniu i odpowiednim zabezpieczeniu. Z nową linią Nivea Sun Protect & Bronze możesz cieszyć się słońcem gdziekolwiek jesteś.

Innowacyjna linia kosmetyków, dostępna w olejkach i balsamach o różnym stopniu ochrony, dedykowana jest wszystkim tym, którzy kochają łączyć aktywne spędzanie czasu z bezpiecznym łapaniem promieni słonecznych. Dzięki wyjątkowej formule, zawierającej ekstrakt z lukrecji, seria zapewnia nie tylko doskonałą ochronę, ale również długotrwałą, naturalną opaleniznę. I to bez stosowania substancji samoopalających!

Jak to działa?

Zawarty w linii Nivea Sun Protect & Bronze ekstrakt z lukrecji pomaga skórze wytworzyć piękną, zdrową opaleniznę przy jednoczesnym zapewnieniu skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. Dzięki temu wyjątkowemu mechanizmowi możemy więc cieszyć się zdrową, naturalną i bezpieczną opalenizną.

W naszej formule wykorzystaliśmy naturalny mechanizm ochronny skóry – wytwarzanie melaniny. Aktywny składnik Pro-Melanin z ekstraktem z lukrecji pobudza produkcję melaniny, dzięki czemu możemy cieszyć się piękną, naturalną opalenizną bez konieczności stosowania produktów samoopalających – mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert firmy. – Co ważne linia Protect & Bronze zapewnia skuteczną ochronę UVA i UVB, dlatego możemy opalać się bezpiecznie – dodaje.

Na plaży i w mieście

Foto/pixabay.com

Będąc na wakacjach oczywistym jest dla nas stosowanie ochrony przeciwsłonecznej. Pamiętajmy jednak, że przed słońcem należy chronić się na co dzień, niezależnie od tego czy jesteśmy na plaży, czy w mieście. Dzięki stosowaniu filtrów przyzwyczaimy skórę do promieni słonecznych i dłużej będziemy mogły cieszyć się piękną opalenizną. Linia kosmetyków przeciwsłonecznej doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

Ciesz się zdrową opalenizną i ubraniami bez plam

Wszyscy dobrze wiemy, że stosowanie wysokiej ochrony przeciwsłonecznej często wiąże się ze zniszczonymi ubraniami. Przyczyną plam są filtry UV, które chronią przed promieniami UVA i UVB, i są niezbędne dla niezawodnej ochrony skóry. Nivea wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadziła innowacyjną technologię zapobiegającą powstawaniu zabrudzeń po praniu. Od teraz możemy więc cieszyć się słońcem, opalać bezpiecznie i nie martwić się o ulubione ubrania.

Nivea Sun Protect & Bronze olejek do opalania aktywujący opaleniznę

Olejek w sprayu zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny. Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie aktywując naturalną, piękną opaleniznę. Wygodny spray jest wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających. Zapewnia średnią (SPF 20) lub wysoką (SPF 30) ochronę przed promieniowaniem.

Nivea Sun after Sun Bronze balsam przedłużający opaleniznę

Nivea Sun Balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, dzięki czemu skóra na długi czas utrzymuje piękny, naturalny kolor opalenizny. Formuła produktu jest lekka, szybko się wchłania i zapewnia piękny koloryt, a jednocześnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się. Konsystencja balsamu nie pozostawia uczucia lepkości. Produkt idealnie nadaje się do stosowania po kąpielach słonecznych i sprawia, że skóra przez długi czas wygląda na pięknie opaloną i zdrową.

Rozpocznij słoneczny sezon z Nivea Sun Protect & Bronze

Nivea Sun Protect & Bronze balsam do opalania aktywujący opaleniznę

Balsam zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny. Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie zapewniając powstanie naturalnej, pięknej opalenizny. Wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/indian-ocean-3204376_640.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/indian-ocean-3204376_640-150x150.jpgredaktor1KosmetykiWakacje zbliżają się wielkimi krokami. Słońce grzeje coraz mocniej, temperatura coraz wyższa, dni coraz dłuższe. Wszyscy szukamy okazji, żeby złapać trochę promieni słonecznych i cieszyć się pięknie opalonym ciałem. Długie weekendy sprzyjają wyjazdom i przebywaniu na świeżym powietrzu. Warto pomyśleć o bezpiecznym opalaniu i odpowiednim zabezpieczeniu. Z nową linią...