Recepta na świeży, młody wygląd skóry

Marka Arystry przedstawia zaawansowaną kurację z witaminą C i kwasem hialuronowym Artistry Intensive Skincare. Osiągnięcie efektu pięknej, świeżej i zawsze młodej cery jest możliwe dzięki połączeniu starannej pielęgnacji oraz perfekcyjnje dobranych kosmetyków do makijażu.

Eksperci podckreślają, że należy skoncentrować się na skutecznej pielęgnacji szczególnie w okresie wczesnojesiennym, kiedy skóra potrzebuje oddechu po kąpielach słoneczych oraz długich dniach spędzanych w wilgotnym, upalnym klimacie. Kochamy lato, jednak oddziaływanie czynników atmosferycznych negatywnie wpływa na kondycję naszej cery oraz sprawia, że traci ona młody wygląd. Odpowiedzią na te specjalne potrzeby jest połączenie witaminy C, która jest silnym antyoksydantem, oraz kwasu hialuronowego. Testy kliniczne dowiodły, że zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE w wyraźny sposób redukuje widoczne zmarszczki mimiczne. Nowa formuła skoncentrowanego działanie przeciwzmarszczkowego nadaje skórze elastyczność i pozwala na zapewnienie skórze perfekcyjnej pielęgnacji i odżywienia.

Recepta na świeży, młody wygląd skóry

Skóra twarzy jest szczególnie narażona na niedobory witaminy C. W naturalny sposób ten cenny antyoksydant rozprowadzany jest po całym ciele, do komórek naszej cery docierając w ostatniej kolejności – mówi Andrzej Sawicki, Ekspert Artistry.

Wiedząc o tym, musimy dostarczać witaminę C podczas codziennej pielęgnacji. Jest to szczególnie istotne po okresie letnim. Dzięki nowej technologii ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE zapewnia skórze ochronę antyoksydacyjną, a przy regularnym stosowaniu, skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Dzięki ekstraktowi z owocu Acerola, produkt przywraca cerze elastyczność – dodaje.

Recepta na świeży, młody wygląd skóry

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE wytwarzana jest ze 100%, czystej witaminy C oraz zatwierdzonego przez NUTRILITE ekstraktu z owocu Aceroli, który wykazuje wiele
właściwości przeciwstarzeniowych. Istotnym składnikiem jest aktywny kwas hialuronowy, który ma za zadanie spowalniać procesy starzeniowe skóry oraz ujędrniać ją poprzez nawilżenie głębokich warstw. Wygładza, poprawia kontur twarzy, a w konsekwencji zapewnia zdrowszy i młodszy wygląd twarzy.

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE jest przeznaczona dla wszystkich typów skóry oraz grup wiekowych. Odpowiada na potrzeby osób, których skóra jest pozbawiona blasku, matowa, z widocznymi naczynkami oraz dla tych, których cera wymaga suplementacji witaminą C. Przed pierwszym użyciem wymieszaj substancję aktywną z bazą produktu – dzięki temu uzyskasz najwyższą moc składników oraz maksymalną świeżość. Nanieś 4-5 kropli dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Art_Brand25_Social_6.300dpi-1024x1024.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Art_Brand25_Social_6.300dpi-150x150.jpgwpadmfjKosmetykiMarka Arystry przedstawia zaawansowaną kurację z witaminą C i kwasem hialuronowym Artistry Intensive Skincare. Osiągnięcie efektu pięknej, świeżej i zawsze młodej cery jest możliwe dzięki połączeniu starannej pielęgnacji oraz perfekcyjnje dobranych kosmetyków do makijażu.Eksperci podckreślają, że należy skoncentrować się na skutecznej pielęgnacji szczególnie w okresie wczesnojesiennym, kiedy skóra potrzebuje...