Nowatorski, a jednocześnie klasyczny styl, kobiecość i nieprzemijająca elegancja –
już 16 marca w gdyńskim Centrum Handlowym Klif otwarty zostanie butik Elisabetta. Znajdą się w nim cenione przez kobiety na całym świecie kolekcje włoskiej projektantki Elisabetty Franchi.

Uroczyste otwarcie nowego butiku Elisabetta w gdyńskim Klifie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.00. W butiku prezentowane będą kobiece, oparte na ponadczasowej elegancji kolekcje Elisabetty Franchi. Włoska projektantka w swojej twórczości kieruje się zasadą kobiece wyrafinowanie i efektowne kształty nade wszystko. Dlatego też jej kreacje są cenione przez lubiące niepowtarzalne stroje fashionistki na całym świecie.

„Butik Elisabetta to miejsce, które na pewno przypadnie do gustu wymagającym Klientkom Klifu. Będzie można się w nim spotkać z nowatorskimi, a jednocześnie klasycznymi kreacjami Elisabetty Franchi. Już od siedemnastu lat projektantka swoimi kolekcjami zachwyca wymagające fashionistki na całym świecie, oferując niepowtarzalne kroje i wyjątkowe tkaniny. Zapraszamy na wyjątkowe zakupy do butiku Elisabetta” – powiedziała Anna Chabowska, Menadżer Butiku Elisabetta.

W butiku Elisabetta dostępna będzie najnowsza kolekcja wiosna – lato 2013. W dniu otwarcia, od godz. 17.00 na wszystkich gości czekają wyjątkowe niespodzianki

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/butik-Elisbetta.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/butik-Elisbetta-150x150.jpgwpadmfjRóżneNowatorski, a jednocześnie klasyczny styl, kobiecość i nieprzemijająca elegancja – już 16 marca w gdyńskim Centrum Handlowym Klif otwarty zostanie butik Elisabetta. Znajdą się w nim cenione przez kobiety na całym świecie kolekcje włoskiej projektantki Elisabetty Franchi.Uroczyste otwarcie nowego butiku Elisabetta w gdyńskim Klifie odbędzie się w najbliższą sobotę o...