Klamka Neris_INVADODla osób ceniących tradycję połączoną z wysmakowaną nutą nowoczesnego designu Invado ma wyjątkową propozycję.

Udane połączenie tradycyjnej aranżacji z nowoczesnymi elementami jest wśród architektów wnętrz uważane za nie lada sztukę. Projektanci marki Invado podpowiadają jak to uzyskać. Wystarczy drzwi okleinowane Aquarius wyposażyć w nowoczesną w stylizacji klamkę Neris. Jej kanciaste, z pozoru surowe kształty, idealnie dopasowują się do kwadratowych przeszkleń stylizowanych na małe okienka. W projekcie wykorzystano szkło typu Satinato, matowe, łagodnie rozpraszające światło. Całość do wyboru aż w 20 wersjach kolorystycznych, okleinie enduro lub eco – fornir.

Klamka Neris_INVADO

Producent: Invado
www.invado.pl
Cena kompletu: od 461 zł

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/projektanci-polecją.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/projektanci-polecją-150x150.jpgwpadmfjRóżneDla osób ceniących tradycję połączoną z wysmakowaną nutą nowoczesnego designu Invado ma wyjątkową propozycję. Udane połączenie tradycyjnej aranżacji z nowoczesnymi elementami jest wśród architektów wnętrz uważane za nie lada sztukę. Projektanci marki Invado podpowiadają jak to uzyskać. Wystarczy drzwi okleinowane Aquarius wyposażyć w nowoczesną w stylizacji klamkę Neris. Jej kanciaste,...