Te produkty na świecie sprzedają się co 1,5 sekundy – Hask Dry Shampoos

Argan Dry Shampoo – olej arganowy z Marocco, Charcoal Dry Shampoo – oczyszczający węgiel drzewny Citrus Oil i Coconut Dry Shampoo – olej kokosowy Monoi, to wyjątkowo przydatne kosmetyki zarówno w podróży jak i na co dzień. Suchy szampon jest niezastąpiony, kiedy chcesz szybko przywrócić włosom świeży wygląd, a nie masz czasu czy możliwości by je umyć.

Marka Hask znana na całym świecie z profesjonalnej pielęgnacji włosów, w Polsce zaprezentowała swoją nowość Dry Shampoo. Dzięki suchym szamponom nie ma efektu drugiego dnia. Nowa kolekcja obejmuje ochroną bez względu na rodzaj włosów. Szampony pozostawiają świeże i czyste włosy. Każdy z suchych szamponów zawiera Oryza Sativa, czyli skrobię ryżową, która nawilża, odżywia i zmiękcza włosy. Pozostawiając je nawilżone, odżywione i miękkie po każdym użyciu.

Te produkty na świecie sprzedają się co 1,5 sekundy – Hask Dry Shampoos

Argan Dry Shampoo – Olej arganowy z Marocco, to nowoczesny suchy szampon arganowy o świeżym, energetyzującym, pomarańczowo-cytrusowym zapachu. Lekka, arganowa formuła sprawia, że włosy drugiego dnia będą jeszcze świeższe niż pierwszego. Argan Dry Shampoo zawiera niezwykle drobną skrobię ryżową, która działa szybko, wchłaniając tłuszcz, pot i zapach, pozostawiając włosy odświeżone, sprężyste i czyste.

Charcoal Dry Shampoo – Oczyszczający węgiel drzewny Citrus Oil, to nowoczesny suchy szampon oczyszczający węgiel o roślinnym, cytrusowym zapachu. Drobnoziarnista skrobia ryżowa z dodatkiem proszku węglowego działa szybko, wchłaniając tłuszcz, pot i zapach. Pozostawia włosy miękkie i czyste.

Coconut Dry Shampoo – Olej kokosowy Monoi, to nowoczesny suchy szampon o zapachu tropikalnego kokosa. Ultra-drobna skrobia ryżowa działa szybko, pochłania tłuszcz, pot i zapach pozostawiając włosy sprężyste, odświeżone i czyste.

Te produkty na świecie sprzedają się co 1,5 sekundy – Hask Dry Shampoos

To produkty pozbawione siarczanów, parabenów, ftalanów, glutenu i sztucznych barwników. Nie testowane na zwierzętach. Nie zostawiają białych śladów talku na włosach.

Hask Dry Shampoos – podaruj swoim włosom moc egzotycznych doznań!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/HASK_Argan_DryShampoo_ingredients-small.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/HASK_Argan_DryShampoo_ingredients-small-150x150.jpgredaktor1KosmetykiArgan Dry Shampoo - olej arganowy z Marocco, Charcoal Dry Shampoo - oczyszczający węgiel drzewny Citrus Oil i Coconut Dry Shampoo - olej kokosowy Monoi, to wyjątkowo przydatne kosmetyki zarówno w podróży jak i na co dzień. Suchy szampon jest niezastąpiony, kiedy chcesz szybko przywrócić włosom świeży wygląd, a nie...