miko-choinka-1
Trzy pomysły na prezent dla brodacza i golibrody

Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej propozycji produktów dla mężczyzn, które myją i pielęgnują. Wreszcie także Panowie mogą poczuć się zadbani. W zeszłym roku zadebiutowała polska marka ZEW for men produkująca mydła i akcesoria dla mężczyzn, które wyróżniają się składnikiem aktywnym – węglem drzewnym z Bieszczad oraz stylowymi i eleganckimi opakowaniami. Zestawy tej marki mogą okazać się „trafionymi w dziesiątkę” prezentami pod choinkę dla mężczyzn, bez względu na to, czy preferują oni bujne brody, czy gładko ogoloną twarz.
Produkty polskiej marki ZEW for men zostały stworzone z myślą o pielęgnacji ciała, włosów,
twarzy i zarostu. Powstała ona z pasji do podróży i miłości do Bieszczad. Mydła ZEW for men zawierają bieszczadzki węgiel drzewny, pochodzący z dzikich lasów, z wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. Węgiel drzewny uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w naturze. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw.
O gustach się nie dyskutuje, a bywają one różne, także w kwestii męskiego zarostu. Zarówno wśród panów, jak i pań znajdą się fani oraz fanki gładko ogolonej twarzy, jak i zwolennicy i zwolenniczki stylowej brody. Przedstawiamy propozycje trzech zestawów, które mogą sprawić wiele radości panom dbającym o pielęgnację zarostu.

 

Świąteczna nowość – Zestaw ZEW for men x Wahl, czyli domowy barbershop

zestaw
Prezenty dla brodacza i golibrody!

Z takiego prezentu ucieszy się zarówno tradycjonalista, jak i mężczyzna podążający za trendami. Tradycjonalista doceni praktyczną i wydajną formę mydeł, polski rodowód marki oraz trymer marki Wahl, czyli jednego z najsolidniejszych producentów sprzętu fryzjerskiego. Mężczyzna podążający
za trendami ucieszy się z wyjątkowego designu zarówno produktów marki ZEW for men, które zostały wyróżnione jako must have! na tegorocznym Łódź Design Festival, jak i opływowego, eleganckiego wyglądu trymera Wahl.

Zestaw Golibrody – dla mężczyzn, dla których dwudniowy zarost jest o dwa dni za długi

zestaw2
Prezenty dla brodacza i golibrody!

Dla mężczyzn, którzy nie wychodzą z domu nawet z najmniejszym zarostem, Zestaw Golibrody
ZEW for men może okazać się znakomitym rozwiązaniem na świąteczny prezent. Poza kompletem wszystkich rodzajów mydeł do twarzy, ciała, włosów i zarostu, w zestawie znajduje się
praktyczny turystyczny pędzel do golenia stworzony z naturalnego włosia końskiego. Każdy staranny Golibroda ucieszy się z takiego upominku.

Zestaw Brodacza – do pielęgnacji, czesania i masażu brody

brodacze
Zarówno mężczyźni z długimi, gęstymi, jaki i krótszymi brodami ucieszyliby się z Zestawu Brodacza ZEW for men. Zestaw ten, poza różnego rodzaju mydłami z węglem drzewnym z Bieszczad, zawiera poręczną szczotkę, która dzięki umieszczonemu na poduszce pneumatycznej włosiu z dzika, zapewnia oczyszczanie zarostu i masaż twarzy. Drewniany uchwyt wykonany jest z bieszczadzkiego buku.

A Wy macie już prezenty dla swoich mężczyzn?
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/12/miko-choinka-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/12/miko-choinka-1-150x150.jpgredaktor1KosmetykiNa rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej propozycji produktów dla mężczyzn, które myją i pielęgnują. Wreszcie także Panowie mogą poczuć się zadbani. W zeszłym roku zadebiutowała polska marka ZEW for men produkująca mydła i akcesoria dla mężczyzn, które wyróżniają się składnikiem aktywnym - węglem drzewnym z Bieszczad oraz stylowymi...