Acer_logoCo to jest? Może zastąpić aparat fotograficzny, kamerę oraz konsolę do gry. Mimo że jest tak mały, zmieścisz go w dłoni. Jest dużo lżejszy niż szkolny plecak, a schowasz w nim wszystkie ulubione książki. Jeśli się zgubisz, wskaże Ci drogę. Odpowiedź jest prosta! To Tablet Acer B1 – warto mieć go przy sobie.

Iconia B1_1

Jedziemy na wycieczkę…
Wyjazd na szkolną wyprawę jest zawsze dla dzieci ciekawym wydarzeniem i oderwaniem od codziennych szkolnych obowiązków. Czas spędzony w autobusie lub pociągu będzie dla nich równie przyjemny, jeśli podczas podróży będą mogły czytać ulubione książki, grać w gry lub oglądać filmy, bez konieczności zabierania ze sobą ciężkiego bagażu. Tablet doskonale leży w dłoni, mierzy zaledwie 7″ i waży 320 gram, dlatego korzystanie z niego nawet w autokarze jest bardzo komfortowe. Rozmiar jego ekranu o zbliżonych wymiarach do książki sprawia, że urządzenie wyśmienicie nadaje się do czytania e-booków.

Dla ciekawskich…
Dzieci zawsze są ciekawe świata i nie wahają się pytać o jego tajemnice. Czasem pytania ze strony naszych pociech padają tak szybko, że nie nadążamy udzielać na nie odpowiedzi. Na szczęście tablet Acer B1 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz oraz system operacyjny Android Jelly Bean. Taki duet zapewni szybką reakcję urządzenia i dostarczy odpowiedzi nawet na najbardziej uciążliwe pytania każdego dziecka. Jelly Bean gwarantuje szybkie wyszukiwanie i dostęp do precyzyjnych informacji. Co więcej, odpowiedzi na pytania zadane za pomocą wyszukiwania głosowego (Voice Search) udzielane są dźwiękowo niemal natychmiast.

Zawsze w kontakcie…
Tablet Iconia B1 został wyposażony w kamerę internetową. Dzięki niej, nawet podczas dłuższych wyjazdów Twojego dziecka, będziesz mógł z nim porozmawiać za pośrednictwem wideo-czatów. Czas rozłąki nie będzie wówczas tak bardzo się dłużył. Kamera została umieszczona w prawym, górnym rogu urządzenia, dlatego działa także wtedy, gdy ekran jest ustawiony poziomo. Dzięki temu w rozmowie wideo może uczestniczyć kilka osób.

O firmie Acer
Założona w roku 1976 firma Acer prowadzi działalność w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych. Swoją uwagę koncentruje zarówno na pracach badawczo-rozwojowych, projektowaniu, marketingu oraz sprzedaży innowacyjnych produktów ułatwiających życie, jak i zapewnianiu pomocy technicznej. Pro-ekologiczny łańcuch dostawców sprawia, że firma Acer oferuje przyjazne dla środowiska komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony – narzędzia, które są potrzebne naszym klientom do pokonywania ograniczeń i odkrywania nowych obszarów. Firma Acer zajmuje 2 miejsce na świecie w segmencie notebooków (Gartner 2011) i zatrudnia 8000 pracowników. W roku 2011 jej zyski wyniosły 15,7 miliarda USD. Więcej informacji zamieszczono na stronie www.acer.pl

Iconia B1_2
© 2012 Acer Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acer oraz logo Acer są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Acer Inc. Inne znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i/lub nazwy usług wymienione w niniejszym dokumencie są własnością odpowiednich firm.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/poznawanie-świata-z-tabletem-ACER.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/poznawanie-świata-z-tabletem-ACER-150x150.jpgwpadmfjElektronikaRóżneCo to jest? Może zastąpić aparat fotograficzny, kamerę oraz konsolę do gry. Mimo że jest tak mały, zmieścisz go w dłoni. Jest dużo lżejszy niż szkolny plecak, a schowasz w nim wszystkie ulubione książki. Jeśli się zgubisz, wskaże Ci drogę. Odpowiedź jest prosta! To Tablet Acer B1 – warto...