AVON Mark_Patricia Kazadi (2)-horzMark to kosmetyki w najbardziej nasyconych kolorach, zainspirowane najnowszymi makijażowymi trendami. Pozwalają wyrażać swoją oryginalność i silną osobowość poprzez make-up. Zachęcają do eksperymentowania z mocnymi odcieniami, teksturami czy objętością rzęs.

W propozycjach Mark znajdują się kosmetyki dedykowane makijażowi ust, oczu, twarzy i paznokci – zarówno bestsellery z dotychczasowej oferty AVON oraz nowości, które są wynikiem ponad dwuletnich badań nad nowymi technologiami w laboratoriach AVON. Jednym z najbardziej przełomowych kosmetyków w propozycjach Mark jest tusz do rzęs Spectra Lash, który w zależności od potrzeby, zapewnia aż do 8 razy pełniejsze rzęsy*.

Patricia Kazadi, energiczna i kreatywna osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – AVON Mark. Kosmetyki powstały z myślą o kobietach, które pragną wyrażać siebie przez makijaż, tworzyć oryginalny look i dobrze się przy tym bawić. Artystyczna dusza oraz szczypta szaleństwa, jakie towarzyszą Patricii w codziennym życiu, idealnie odzwierciedlają filozofię Mark.

Bo kto powiedział, że nie możesz? - nowa linia marki Avon - CIEŃ DO POWIEK
Bo kto powiedział, że nie możesz? – nowa linia marki Avon – CIEŃ DO POWIEK

Mark to kosmetyki w najbardziej nasyconych kolorach, zainspirowane najnowszymi makijażowymi trendami. Pozwalają wyrażać swoją oryginalność i silną osobowości poprzez make-up. Zachęcają do eksperymentowania z mocnymi odcieniami, teksturami czy objętością rzęs.

Bo kto powiedział, że nie możesz? - nowa linia marki Avon
Bo kto powiedział, że nie możesz? – nowa linia marki Avon

Styl bycia, sposób wyrażania siebie i zamiłowanie do kreatywnej twórczości to elementy, które sprawiły, że wizerunek Patricii Kazadi stał się idealnym dopełnieniem nowej linii. Nowa ambasadorka idealnie odnalazła się w swojej roli:
Mark pozwala mi wyrazić siebie – inspiruje mnie do kreowania zupełnie nowych makijaży, do eksperymentowania z odważnymi kolorami oraz do zabawy najnowszymi trendami. „Czasami śmieję się, że ta linia chyba została stworzona specjalnie dla mnie – powiedziała Patricia Kazadi.

Bo kto powiedział, że nie możesz? - nowa linia marki Avon - ZESTAW DO BRWI
Bo kto powiedział, że nie możesz? – nowa linia marki Avon – ZESTAW DO BRWI

Współpraca AVON z piosenkarką zaowocowała powstaniem unikalnej sesji zdjęciowej, prezentującej najnowsze produkty do makijażu.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/03/AVON-Mark_Patricia-Kazadi-2-horz.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/03/AVON-Mark_Patricia-Kazadi-2-horz-150x150.jpgredaktor1KosmetykiRóżneMark to kosmetyki w najbardziej nasyconych kolorach, zainspirowane najnowszymi makijażowymi trendami. Pozwalają wyrażać swoją oryginalność i silną osobowość poprzez make-up. Zachęcają do eksperymentowania z mocnymi odcieniami, teksturami czy objętością rzęs. W propozycjach Mark znajdują się kosmetyki dedykowane makijażowi ust, oczu, twarzy i paznokci – zarówno bestsellery z dotychczasowej oferty AVON oraz...