Powiedz „tak” ślubnemu manicure od hi hybrid!

Każda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie i czuć się jak księżniczka. Nic dziwnego, że poszukiwania idealnej sukni ślubnej i biżuterii trwają tygodniami. Idealnym uzupełnieniem tej niepowtarzalnej stylizacji jest odpowiednio dobrany manicure. Powód? To przede wszystkim dłonie są bohaterami tego dnia!

Poznaj trzy wyjątkowe propozycje od hi hybrid i wybierz lakier hybrydowy, który będzie najbardziej pasował do ciebie. Jedno jest pewne – twój pierścionek zaręczynowy wraz z obrączką, w połączeniu z manicure w stylu hi hybrid, będzie prezentował się zjawiskowo!

Klasyczny nude

Powiedz „tak” ślubnemu manicure od hi hybrid!

Jeśli Twój wybór sukni ślubnej padł na tę w stylu klasycznej elegancji, delikatne beże lakierów hybrydowych #107 #421 i #100 z kolekcji hi date subtelnie podkreślą jej prostotę i minimalizm.

Błyszczący glam

Powiedz „tak” ślubnemu manicure od hi hybrid!

Mieniące się drobinki lakierów hybrydowych #102 #104 i #349 z kolekcji hi party z pewnością spodobają się odważnym Pannom Młodym, które chcą błyszczeć na swoim ślubie. Pięknie mieniące kolory będą idealnym uzupełnieniem efektownej stylizacji ślubnej.

Słodki róż

Romantyczne koronki i subtelne tiule sukni ślubnej, doskonale komponują się ze słodkimi różami lakierów hybrydowych #226 #208 #216 z kolekcji hi unicorn.

Powiedz „tak” ślubnemu manicure od hi hybrid!

Rozważna czy romantyczna? Niezależnie od tego, który kolor wybierzesz na ten wyjątkowy dzień
w swoim życiu, możesz być pewna, że Twoje dłonie będą wyglądać pięknie, a perfekcyjny manicure będzie trzymał się jeszcze długo po ślubie i weselu.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/hi-hybrid-slub.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/hi-hybrid-slub-150x150.jpgredaktor1KosmetykiKażda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie i czuć się jak księżniczka. Nic dziwnego, że poszukiwania idealnej sukni ślubnej i biżuterii trwają tygodniami. Idealnym uzupełnieniem tej niepowtarzalnej stylizacji jest odpowiednio dobrany manicure. Powód? To przede wszystkim dłonie są bohaterami tego dnia!Poznaj trzy...