Postaw na okrągłe oprawki

Kiedyś oprawki były jedynie narzędziem służącym do korekty wzroku. Dziś to niezwykle modny dodatek, który wiele mówi o naszym indywidualnym stylu. Duński brand CrossEyes wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując różnorodne oprawki dla osób w każdym wieku. W tym sezonie stawia na te najmodniejsze, o okrągłym kształcie.

Jak się okazuje, w dzisiejszych czasach odpowiednio dobrane okulary, to jeden z najważniejszych elementów określających nasz personalny styl i charakter. Warto poświęcić czas na przejrzenie wielu par i wyselekcjonowanie spośród nich tej najlepszej.  W tym sezonie marka stawia na oprawki o okrągłym kształcie, ponadczasowe i nawiązujące do stylu retro. Okrągłe okulary na stałe weszły do kanonu mody już wiele dekad temu. Przez lata wylansowały je popularne osoby ze świata showbiznesu.

Prekursorem mody na okrągłe oprawki był John Lennon, który spopularyzował słynne „lenonki” – niewielkich rozmiarów okrągłe okulary, z cienką oprawą. Z owalnymi oprawkami kojarzony jest również Woody Allen, czy Johny Depp. Wśród kobiet panuje moda na okrągłe okulary przeciwsłoneczne. Chętnie zakładają je m.in.: siostry Olsen, Jessica Alba, czy Bella i Gigi Hadid.

Wbrew powszechnym przekonaniom, okrągłe oprawki są korzystnym wyborem dla większości kształtów twarzy. Zmiękczają rysy i sprawiają, że wyglądamy na sympatyczniejszych i godnych zaufania. To dlatego tak chętnie lansuje je duńska firma CrossEyes, w której najcenniejszymi wartościami są szlachetne ludzkie uczucia i ciężka praca.

Postaw na okrągłe oprawki

Przy wyborze odpowiednich oprawek, warto kierować się nie tylko kształtem, ale również kolorem. Osoby, które cenią sobie klasykę, najchętniej stawiają na stonowane odcienie – czernie, brązy, czy subtelne printy. Świetnym rozwiązaniem są również transparentne oprawki, które w delikatny sposób podkreślają urodę i są najmodniejszym dodatkiem tego sezonu.

W firmie istnieje możliwość pełnej personalizacji okularów, tak aby spełniały one wszystkie potrzeby klienta. Każda para wykonywana jest ręcznie, z lekkich, ale niezwykle trwałych materiałów, i indywidualnie dopasowywana do osoby ją zamawiającej.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/04-CrossEyes_4.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/04-CrossEyes_4-150x150.jpgredaktor1RóżneKiedyś oprawki były jedynie narzędziem służącym do korekty wzroku. Dziś to niezwykle modny dodatek, który wiele mówi o naszym indywidualnym stylu. Duński brand CrossEyes wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując różnorodne oprawki dla osób w każdym wieku. W tym sezonie stawia na te najmodniejsze, o okrągłym kształcie. Jak się okazuje, w...