Każda jest inna. Mają różne zainteresowania, pasje i potrzeby. Jedne tryskają energią i zarażają śmiechem, inne marzeniami wypełniają każdą chwilę. Każda jest kochana i wyjątkowa. Każda jest najwspanialszą mamą na świecie! I każdazasługuje na kwiaty, zwłaszcza te niecodzienne, bo malowane na porcelanie. Dlaniej Mariefleur firmy Villeroy & Boch – bo ona pierwsza pokazała Ci świat.


Różowo mi! Kwiaty Mariefleur Basic w energetyzującym wydaniu
Pełna energii, tryskająca humorem i zawsze uśmiechnięta. Kochająca zabawę i dobre towarzystwo. Jeśli taka jest Twoja mama, to porcelana Mariefleur Basic będzie dla niej najlepszym prezentem! Intensywne odcienie różu, zieleni i słonecznej cytryny doskonale pasują do żywiołowych charakterów. Kolorowe kwiaty wydają się kwitnąć na porcelanie soczystymi barwami – specjalnie dla Twojej Mamy! Filiżanka śniadaniowa, do białej kawy lub espresso – podaruj mamie tę, która najlepiej pasuje do Jej ulubionego napoju. I ciesz się jej uśmiechem!

Filiżanki Mariefleur Gris - foto Villeroy & Boch
Filiżanki Mariefleur Gris – foto Villeroy & Boch

Dyskretny urok błękitu – Mariefleur Gris poleca się na Dzień Matki
Dla kobiet, które lubią bujać w obłokach. Dla mam rozmarzonych i artystycznych dusz. Filiżanki Mariefleur Gris ubrane w pastelowe odcienie budzącej się do życia przyrody idealnie pasują do wrażliwych, delikatnych kobiet. Na białej porcelanie prym wiodą kwiaty w odcieniach chabrowego błękitu, a towarzyszą im trawy namalowane kolorem natury. Taka kompozycja nastraja do relaksu – wystarczy tylko wypełnić filiżankę Mariefleur Gris gorącym napojem, usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się tą błogą chwilą. Czy może być lepszy prezent dla najwspanialszej mamy na świecie?

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/Porcelana-Mariefleur.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/Porcelana-Mariefleur-150x150.jpgwpadmfjDomKażda jest inna. Mają różne zainteresowania, pasje i potrzeby. Jedne tryskają energią i zarażają śmiechem, inne marzeniami wypełniają każdą chwilę. Każda jest kochana i wyjątkowa. Każda jest najwspanialszą mamą na świecie! I każdazasługuje na kwiaty, zwłaszcza te niecodzienne, bo malowane na porcelanie. Dlaniej Mariefleur firmy Villeroy & Boch –...