Pokaż swoją najlepszą twarz dzięki nowym maseczkom Sephora
Pokaż swoją najlepszą twarz dzięki nowym maseczkom Sephora

Osiem nowych masek z naturalną glinką z Sephora Collection to prawdziwe maseczkowe szaleństwo! Odkryj nową gamę i sprawdź na własnej skórze, które są najlepsze dla Twojej cery. A może wszystkie? Nowością są też maski do włosów aplikowane na noc.

Zestaw do zadań specjalnych

W tym sezonie trend maseczkowy nabiera jeszcze większego rozpędu. Sephora opracowała nową kolekcję składającą się z ośmiu masek glinkowych do twarzy, które precyzyjnie odpowiadają na rozmaite potrzeby skóry. Do wyboru dwie formuły – kremowa i złuszczająca i aż osiem kolorów oznaczających różne działanie maseczek. Ultra-wygodne opakowania pozwalają na 5 aplikacji, idealnie sprawdzą się też w podróży.

Maseczki Sephora Collection są kremowe, nie zasychają i nie pękają na twarzy, nie dają też nieprzyjemnego uczucia „ściągniętej” skóry. Łatwo je zmyć i już można cieszyć się promienistą i wygładzoną cerą! Chcesz precyzyjnie pielęgnować wszystkie partie twarzy? Połącz różne maski glinkowe ze sobą, aby stworzyć swoją indywidualną wielozadaniową maseczkę

Dobranoc!

Wolisz spać, niż pielęgnować? Nowe maski do włosów Sephora Collection działają kiedy smacznie śpisz. Aby zoptymalizować działanie maski rozprowadź ją na suchych włosach, a następnie włóż  ozdobny czepek i ….słodkich snów! Rano spłucz głowę ciepłą wodą i umyj ją dokładnie– et voilà, gładkie, lśniące i zdrowe włosy.

Pokaż swoją najlepszą twarz dzięki nowym maseczkom Sephora

Do wyboru 4 super-składniki:

Orzech kokosowy dla odżywienia i regeneracji, masło Thea zwiększające odporność na uszkodzenia, jagody Acai chroniące kolor i róża dla wygładzania i ochrony przed puszeniem.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/09/sephora.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/09/sephora-150x150.jpgredaktor1KosmetykiOsiem nowych masek z naturalną glinką z Sephora Collection to prawdziwe maseczkowe szaleństwo! Odkryj nową gamę i sprawdź na własnej skórze, które są najlepsze dla Twojej cery. A może wszystkie? Nowością są też maski do włosów aplikowane na noc. Zestaw do zadań specjalnych W tym sezonie trend maseczkowy nabiera jeszcze większego...