pinioMarka Pinio stworzyła jedyne w swoim rodzaju meble z płyty MDF, które zaprojektowano z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko, a następnie nastolatka. Klasyczny, prosty zestaw Lara doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i będzie „rósł” razem z naszym dzieckiem. Meble z kolekcji Lara doskonale wpisują się zarówno w minimalistyczne, jak i awangardowe wnętrza.

Współczesne bryły mebli to przede wszystkim czysta forma połączona z wygodą. Modernistyczne, proste kształty, minimum zdobień- takie meble dają w dziecięcym pokoju nieskończone możliwości aranżacyjne.

Znajdziemy tu łóżeczko niemowlęce, „dorosłe” łóżko, biurko z kontenerem, szafy – wszystko idealne zarówno dla przedszkolaka jak i starszego ucznia. Meble zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami zachowując jednocześnie ich klasyczny charakter. Dzięki wykorzystaniu płyty komórkowej są  bardzo wytrzymałe, a przy tym wyjątkowo bezpieczne dla dziecka. Jasna i spokojna kolorystyka przełamana ciemnymi akcentami wenge pasuje zarówno do pokoiku malucha, jak i starszego chłopca czy dziewczynki.  Drzwiczki mebli wyposażone są w hamulce zapobiegające trzaskaniu.

Proste w formie łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Lara przeznaczone dla niemowlaka, posiada trzy poziomy wysokości materaca i specjalną konstrukcję, która pozwala regulować jego wysokość.
Łóżeczko 140x70cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka posiada również kilka poziomów wysokości materaca. Rośnie razem z dzieckiem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Kolejnym etapem jest całkowite pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka. W ofercie marki dostępne jest również  „dorosłe łóżko” 200×90.

Wszystkie meble Pinio posiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Lara to doskonały wybór dla tych, którzy lubią kubistyczne kształty i wysmakowane połączenia kolorystyczne. Proste bryły podkreślone połyskiem jasnych frontów lub bielą i wykończeniem wenge zostały już docenione przez branżę i nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem – Diamentem Meblarstwa.

www.pinio.com.pl

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/pinio.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/pinio-150x150.jpgwpadmfjRóżneMarka Pinio stworzyła jedyne w swoim rodzaju meble z płyty MDF, które zaprojektowano z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko, a następnie nastolatka. Klasyczny, prosty zestaw Lara doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i będzie 'rósł' razem z naszym dzieckiem. Meble z kolekcji Lara doskonale wpisują się zarówno w...