Perfekcyjne oczyszczenie i nawilżenie z Essentials by ARTISTRY

Podstawą osiągnięcia efektu pięknej, zdrowej cery jest jej perfekcyjne oczyszczenie i nawilżenie o każdej porze roku. Jak to osiągnąć? Naturalnie, szybko i efektywnie! Dzięki linii Essentials doskonała pielęgnacja skóry twarzy zajmuje tylko chwilę. Do rodziny produktów dołączyła nowość – Emulsja multiochronna SPF 30.

Wszechstronna seria produktów do codziennej pielęgnacji czerpie to, co najlepsze z serca natury. Wszystkie produkty zostały opracowane na bazie składników roślinnych z myślą o tych osobach, które oczekują doskonałego efektu, a nie mogą poświęcić czasu na skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki wykorzystaniu esencji składników roślinnych, wystarczą 3 minuty i 2 proste kroki: oczyszczenie i pielęgnacja, by osiągnąć efekt świeżej i zadbanej cery.

W produktach Essentials znajdziemy m.in. wyciągi z owocu acerola, aloesu, oleju macadamia, ogórka i kokosu. Są to składniki od wieków uznawane za naturalne nośniki piękna. Warto pamiętać, że natura najcelniej podpowiada, jak dbać o nasze ciało. To najcenniejsze wskazówki – mówi Andrzej Sawicki, ekspert ds. makijażu marki ARTISTRY™.

Emulsja multiochronna SPF 30 to nowa propozycja twórców linii. Ultralekka, beztłuszczowa emulsja zawiera wodę kokosową pochodzącą z naturalnych źródeł, która perfekcyjnie odżywia i nawilża skórę. Kosmetyk zapewnia skórze skuteczną ochronę SPF 30 UVB/UVA poprzez mineralny filtr przeciwsłoneczny. Tlenek cynku i cynk PCA, zawarte w emulsji, pochłaniają nadmiar sebum.

Emulsja multiochronna SPF 30 posiada wszystkie zalety lubianej linii. Szczególną uwagę zwraca dobór składników naturalnych w tym kosmetyku. Woda kokosowa ma świetne właściwości nawilżające, arbuz afrykański zapewnia ochronę przed negatywnymi skutkami zanieczyszczenia środowiska, natomiast owoc Acerola – to bardzo skuteczny antyoksydant. Takie połączenie sprawia, że emulsja błyskawicznie przynosi efekt naturalnego odświeżenia i odżywienia – mówi Andrzej Sawicki.

Nowy kosmetyk Artistry to produkt, który powinien znaleźć się w torebce każdej kobiety tego lata. Zachęcam do stosowania go każdego ranka przed nałożeniem makijażu i za każdym razem, kiedy skóra potrzebuje nawodnienia – dla uzyskania głębokiego odżywienia i ochrony przed słońcem przez cały dzień – dodaje.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/06/zupa.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/06/zupa-150x150.jpgredaktor1KosmetykiPodstawą osiągnięcia efektu pięknej, zdrowej cery jest jej perfekcyjne oczyszczenie i nawilżenie o każdej porze roku. Jak to osiągnąć? Naturalnie, szybko i efektywnie! Dzięki linii Essentials doskonała pielęgnacja skóry twarzy zajmuje tylko chwilę. Do rodziny produktów dołączyła nowość – Emulsja multiochronna SPF 30. Wszechstronna seria produktów do codziennej pielęgnacji czerpie...