Idealnie czysty dom to jeden z bardzo modnych ostatnimi czasy tematów. Perfekcyjna Pani Domu powinna jednak dbać nie tylko o porządek, ale też o bezpieczeństwo i przyjemną atmosferę w domu. Coraz większe znaczenie ma nie tylko to czy dbamy o dom, ale też jak to robimy. Chemiczne i żrące środki do czyszczenia są już passe.

Chcąc być Perfekcyjną Panią Domu musimy zrezygnować z wszystkiego co szkodzi nam, naszym dzieciom, zwierzętom i środowisku. Dlatego warto sięgnąć po ekologiczne środki czystości Lilly’s Eco Clean, które są w 100% naturalne, a swoją siłę i skuteczność zawdzięczają znanym od wieków  składnikom takim jak kwasek cytrynowy, ocet winny czy soda oczyszczona. Wszystkie substancje aktywne w produktach Lilly’s Eco Clean są pochodzenia naturalnego, dlatego nie wywołują alergii, nie niszczą skóry i są przyjazne środowisku.
Sprzątanie z Lilly’s Eco Clean najlepiej zacząć od podłóg, bo to ich wygląd przesądza o tym, jak prezentuje się nasz dom czy mieszkanie. Skoncentrowany Płyn do Mycia Podłóg z olejkiem pomarańczowym Lilly’s Eco Clean idealnie zmyje każdy brud z każdej podłogi. Wystarczy tylko jedna nakrętka dodana do ciepłej wody, być cieszyć się czystością parkietów, paneli, powierzchni z linoleum i kafelków. Energetyzujący olejek z pomarańczy sprawi, że poczujemy przypływ świeżości
i pozytywnej energii w domu. Dodatkowo olejek ten sprawi, że podłogi w domu będą lśnić jeszcze bardziej, przez długi czas zachowają świeżość, a drewno nie będzie narażone na szkodliwe działanie chemicznych detergentów.
Pojemność: 750ml.
Cena: 18,80zł.

Floor_Cleaner_Orange_Oil_750ml

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/perfekcyjna-i-ekologiczna-pani-domu-455x1024.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/perfekcyjna-i-ekologiczna-pani-domu-150x150.jpgwpadmfjRóżneIdealnie czysty dom to jeden z bardzo modnych ostatnimi czasy tematów. Perfekcyjna Pani Domu powinna jednak dbać nie tylko o porządek, ale też o bezpieczeństwo i przyjemną atmosferę w domu. Coraz większe znaczenie ma nie tylko to czy dbamy o dom, ale też jak to robimy. Chemiczne i żrące...