Cellulit, a peeling kawowy

Cellulit to przypadłość, z którą zmaga się ponad 80% kobiet. I chociaż żadna z nas nie powinna się go wstydzić, to jednak większość marzy o zmniejszeniu jego widoczności. Jeśli jesteś jedną z nich – docenisz fakt, że peeling kawowy to jeden z najskuteczniejszych sojuszników w walce z cellulitem. Co prawda osiągnięcie oczekiwanych efektów wymaga systematyczności, ale regularny peeling usprawnia krążenie limfy i usuwa nadmiar wody z tkanek, a tym samym wpływa na zmniejszenie obrzęków. Dodatkowo kofeina zawarta w kawie poprawia mikrokrążenie ułatwiając usuwanie toksyn i zwiększając dotlenienie tkanek, a to wpływa na poprawę wyglądu skóry i zmniejsza widoczność cellulitu.

Beauty Face Care. Portrait Of Attractive Young Woman Putting Coffee Scrub On Facial Skin. Closeup Beautiful Sexy Female Model Touching Face With Hands, Exfoliating And Scrubbing Skin. High Resolution

Kawa kawie nierówna!

Zawartość substancji biologicznie aktywnych, w tym kofeiny, w kawie jest silnie uzależniona od gatunku kawowca, z którego pochodzą nasiona i od procesu palenia ziaren. W przypadku zawartości kofeiny, jak i kwasów fenolowych, mających działanie przeciwutleniające, liczby przemawiają za robustą – zawiera ona ponad dwa razy więcej kofeiny niż arabica. Jeśli zależy ci na czymś więcej niż tylko mechanicznym złuszczeniu martwego naskórka – domowy peeling bazujący na fusach kawy również nie spełni twoich oczekiwań. Fusy są w dużej mierze pozbawione aktywnych składników, w tym kofeiny.

 

Fot. Peeling kawowy Przebojowa konopia Cannabis Oil, cena 25
zł/100 g,

Pokochasz jego naturalny skład, który sprawi, że skóra stanie się jedwabiście gładka, odpowiednio nawilżona i odżywiona. Peeling kawowy Cannabis Oil bazuje na kawie robuście, dzięki czemu działa skuteczniej na cellulit. Efekt miękkiej, aksamitnie gładkiej i jędrnej skóry zapewniają także zawarte w peelingu masło kakaowe, cukier brązowy i różowa sól himalajska, a oleje: arganowy, makadamia i ze słodkich migdałów skutecznie zapobiegają utracie elastyczności, zapewniając skórze odpowiednią dawkę nawilżenia i wzmacniając barierę hydrolipidową naskórka.

Jak go stosować?
Jeśli marzysz o jędrnej, gładkiej skórze stosuj peeling kawowy systematycznie. 2 razy w tygodniu zabierz go pod prysznic i masuj nim newralgiczne partie ciała. Nałóż peeling na mokrą skórę i masuj okrężnymi ruchami. Aby wykorzystać potencjał zawartych w kosmetyku składników – pozostaw peeling na skórze przez ok. 3-5 minut.

Fot. Peeling kawowy Magiczny Węgiel, cena 25 zł/100g,

Zawarty w nim węgiel aktywny jak magnes przyciąga do siebie zanieczyszczenia i toksyny, dogłębnie oczyszczając skórę, a dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym – skutecznie łagodzi zmiany zapalne i koi podrażnienia.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/01/Przebojowa-Konopia_BodyBoom_2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/01/Przebojowa-Konopia_BodyBoom_2-150x150.jpgredaktor1KosmetykiCellulit, a peeling kawowy Cellulit to przypadłość, z którą zmaga się ponad 80% kobiet. I chociaż żadna z nas nie powinna się go wstydzić, to jednak większość marzy o zmniejszeniu jego widoczności. Jeśli jesteś jedną z nich – docenisz fakt, że peeling kawowy to jeden z najskuteczniejszych sojuszników w walce z cellulitem....