Sklep hiszpanskismak.pl to miejsce, dzięki któremu można skosztować prawdziwych przysmaków ze słonecznej Hiszpanii. Sklep powstał z wielkiej miłości do tego pięknego kraju, jej słońca, muzyki, krajobrazów a przede wszystkim jedzenia i wina. Produkty oferowane przez Hiszpański Smak pochodzą z różnych regionów Hiszpanii i tylko ze sprawdzonych źródeł, są przystępne cenowo, posiadają certyfikaty pochodzenia, nie zawierają konserwantów ani glutenu.


„Hiszpański Smak jest pierwszą firmą, która wprowadziła na polski rynek produkty takie jak Sobrasada, Morcilla de Burgos, czy ser z kawą” – mówi Florencio Gonzalez, współtwórca marki Hiszpański Smak.

W sklepie można znaleźć wspaniałe wędliny takie jak wołowa cecina, jamon z mięsa iberyjskich świń karmionych żołędziami i aromatyczne kiełbasychorizo, fuet, sobrasada, chistorra, od skrupulatnie wyselekcjonowanych producentów takich jak Embutidos Victor Gomez, Compańia Serrano, Embutidos Dany, Embutidos Pajariel i inni.

Smakosze znajdą tutaj duży wybór przetworów z dojrzewających w słońcu darów hiszpańskiej ziemi: specjalnie wyselekcjonowanej papryki, cebuli, szparagów i pomidorów z regionu Bierzo zamkniętych w słoiki przez firmę Ibsa.

Oliwki: duże, małe, z pestkami i bez, zielone i czarne, nadziewane pikantną papryką lub korniszonem, w interesujących zalewach jak np. słynne kanaryjskie mojo a także kapary i koreczki, idealne na przyjęcia od firmy San León spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
Kozie, owcze i mieszane sery firmy Quesos El Piconero zachwycą i zaskoczą niejedno podniebienie, bo oprócz najbardziej znanego Manchego i Iberico znaleźć tutaj można owcze i kozie sery w najróżniejszych kombinacjach: moczone w winie, brandy, z domieszką czosnku, otoczone aromatycznym rozmarynem, pieprzem a także… kawą.

„Hiszpański Smak to pierwsza firma, która sprowadziła na polski rynek przysmaki takie jak: Sobrasada, Morcilla de Burgos czy ser z kawą” – mówi Florencio Gonzalez, współtwórca marki Hiszpański Smak.

Do tego oliwa z oliwek z prowadzonej od czterech pokoleń firmy Thuelma, wszystko to przyprawione odrobiną pimienton’u i osłodzone marmoladą z pigwy oraz słodkim Turrón’em i jest się w kulinarnym, siódmym niebie.

Wyśmienite wędliny, sery, oliwki, oliwa i przetwory idealnie komponują się z hiszpańskimi winami z winiarni Arrocerías Rovira Bodegas Pelaez, Bodegas San Esteban, Bodegas Santa María Lopez, Bodegas Trus i innych.  Między innymi wyróżnionych przez portal Winicjatywa.pl Tierras de Murillo Crianza 2008 czy Airad Verdejo Blanco 2011.

Hiszpański Smak proponuje również radosne, roztańczone, posiadające świadectwo pochodzenia Wina w Tubach: Blanco, Chardonnay, Rosado, Sangria, Merlot, Syrah i Tempranillo, idealne na imprezy.

Na stronie hiszpanskismak.pl można znaleźć również interesujące przepisy z użyciem hiszpańskich produktów. Przewidziane są promocje, konkursy, warsztaty kulinarne oraz degustacje. Sklep proponuje również usługi cateringowe – wspaniałe przyjęcia z winem i tapas oraz kosze prezentowe i piknikowe zawierające wyjątkowe produkty. Hiszpański Smak jest również obecny podczas jarmarków, targów, degustacji w różnych miastach Polski, o czym informuje na bieżąco na blogu i fan page’u.

Celem Hiszpańskiego Smaku jest sprawienie, żeby każdy miał szansę spróbować wyśmienitego i doskonałego w swojej prostocie hiszpańskiego jedzenia i nasyconego słońcem wina. W łatwy sposób i po przystępnych cenach.
www.hiszpanskismak.pl

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/04/food.-fot.-magda-s.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/04/food.-fot.-magda-s-150x150.jpgwpadmfjRóżneSklep hiszpanskismak.pl to miejsce, dzięki któremu można skosztować prawdziwych przysmaków ze słonecznej Hiszpanii. Sklep powstał z wielkiej miłości do tego pięknego kraju, jej słońca, muzyki, krajobrazów a przede wszystkim jedzenia i wina. Produkty oferowane przez Hiszpański Smak pochodzą z różnych regionów Hiszpanii i tylko ze sprawdzonych źródeł, są przystępne...