pokrowiec Yen Folio 2

Cooler Master, wiodący producent rozwiązań dedykowanych dla komputerów i urządzeń mobilnych, powiększa rodzinę produktów Folio o model Yen, przeznaczony dla tabletów Apple. Prezentowana osłona Cooler Master to nie tylko doskonała ochrona dla iPad-ów ale również funkcjonalna podstawka o ciekawym wzornictwie.

Osłona Yen Folio to oryginalny design nawiązujący do symboliki japońskiego Jena Y – jednej z najważniejszych walut na świecie. Produkt Cooler Master wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, w tym skóry, która nadaje doskonałą wytrzymałość, elastyczność oraz niepowtarzalny styl. Ponadto Yen Folio, oprócz funkcji zabezpieczających tablet, sprawdzi się jako praktyczna podstawka. Cztery dostępne konfiguracje (ułożenia Yen) umożliwiają wygodne czytanie, pisanie lub oglądanie filmów – zarówno w położeniu horyzontalnym jak i portretowym.

Yen Folio zapewnia również pełne wsparcie dla funkcji „smart cover”, która pozwala na automatyczne uśpienie tabletu po zamknięciu osłony lub jego wybudzenie przy jej otwarciu. Ponadto rozwiązanie Cooler Master gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich złączy i portów iPada, co znacznie ułatwia bezpieczne korzystanie z tabletu na co dzień.

Osłona Yen Folio dostępna jest dla urządzeń iPad mini, iPad 2, iPad 3 oraz iPad 4. Dodatkową zaletą jest aż pięć wersji kolorystycznych: Czerń nocy, Błękit nieba, Srebrna biel, Złoty brąz oraz Szary grafit.

Sugerowana cena detaliczna Yen Folio dla iPada wynosi: 175,00 zł brutto
Sugerowana cena detaliczna dla iPada mini wynosi: 149,00 zł brutto

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć na stronie: http://www.coolermaster-mobile.com/ipad/yen-folio

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/pokrowiec-Yen-Folio-2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/pokrowiec-Yen-Folio-2-150x150.jpgwpadmfjElektronikaCooler Master, wiodący producent rozwiązań dedykowanych dla komputerów i urządzeń mobilnych, powiększa rodzinę produktów Folio o model Yen, przeznaczony dla tabletów Apple. Prezentowana osłona Cooler Master to nie tylko doskonała ochrona dla iPad-ów ale również funkcjonalna podstawka o ciekawym wzornictwie.Osłona Yen Folio to oryginalny design nawiązujący do symboliki japońskiego...