Persil Expert_20

Nie ma nic silniejszego – doskonała czystość już w 20 stopniach C

Od ponad 100 lat, Persil tworząc innowacyjne produkty inspiruje się potrzebami swoich konsumentów. Jako jedna z najbardziej godnych zaufania marek w kategorii produktów do prania Persil utrzymuje ubrania całej rodziny perfekcyjnie czyste oraz świeże. Teraz Persil wprowadza na rynek nowy, oszczędzający energię Persil Expert z formułą „Cold Active”, działający już w 20o.

Nie ma nic silniejszego niż ulepszony Persil Expert! Nowa formuła Persil Expert zawiera sześć enzymów, które są bardzo skuteczne, nawet w tak niskiej temperaturze jak 20oC, ponieważ zaczynają działać na uporczywe plamy zaraz po wypełnieniu wodą bębna pralki. Ulepszony Persil zapewnia ubraniom perfekcyjną czystość, a także pozwala zaoszczędzić energię, co korzystnie wpływa zarówno na środowisko, jak i stan naszego portfela.

Faktem jest, że około 90% energii, zużywanej na pranie w pralce, wykorzystywane jest na podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Stanowi ona również około 19% całej energii, którą zużywamy w domu. Pranie w 20oC zamiast w 40oC  z użyciem nowego Persil Expert, z jednej strony pomoże nam zmniejszyć rachunki za prąd i tym samym oszczędzić pieniądze, a z drugiej będzie bardziej przyjazne dla środowiska, w którym żyjemy.

Nowy Persil Expert zapewnia jeszcze lepsze  usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń nawet
w niskiej temperaturze. Oznacza to, że nie musisz podwyższać temperatury wody, jeśli chcesz pozbyć się trudnych zabrudzeń i ryzykować zniszczenia swoich ulubionych ubrań. Pranie
w niższych temperaturach zapobiega również przetarciom ubrań, a także blaknięciu kolorów.
Nowa, ulepszona formuła Persil Expert poradzi sobie z takimi zabrudzeniami jak plamy na dziecięcych strojach sportowych, brudne kołnierzyki, tłuste zabrudzenia na ulubionej koszuli, czy plamy po czerwonym winie na obrusie. Bo nie ma nic silniejszego niż Persil Expert .
Nową, ulepszoną formułę „Cold Active” mają wszystkie produkty Persil Expert – zarówno proszki jak i żele będąc doskonałym środkiem do prania, w tym także kolorowych i czarnych tkanin, a także  ubrań  osób o wrażliwej skórze. Nowy, ulepszony Persil Expert sprosta potrzebom każdej rodziny.
Zmianie uległo również opakowanie Persil Expert, które przyciąga teraz uwagę swoją nowoczesnyą szatą graficzną. Jej elementem jest fala, symbolizująca siłę usuwania plam, jaką posiada Persil Expert.

Wprowadzenie na rynek Persil Expert z formułą „Cold Aktiv” wsparte będzie kampanią telewizyjną. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MEC. Dodatkowo zaplanowano również wsparcie PR oraz kampanie reklamową w prasie branżowej. Przewidziano również wsparcie w punktach sprzedaży w formie atrakcyjnej oferty promocyjnej, sampli dystrybuowanych przez hostessy, a także materiałów POS.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/06/Persil-Expert_20.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/06/Persil-Expert_20-150x150.jpgwpadmfjRóżneNie ma nic silniejszego – doskonała czystość już w 20 stopniach COd ponad 100 lat, Persil tworząc innowacyjne produkty inspiruje się potrzebami swoich konsumentów. Jako jedna z najbardziej godnych zaufania marek w kategorii produktów do prania Persil utrzymuje ubrania całej rodziny perfekcyjnie czyste oraz świeże. Teraz Persil wprowadza na...