Nowość! Wzmacniający rytuał dla mężczyzn

Źródło siły i witalności. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywnego pochodzenia naturalnego, które mają za zadanie wzmocnić włosy i dodać im energii.

Czego pragną mężczyźni dla swoich włosów? Energii, wigoru i siły

Coraz większy odsetek mężczyzn przywiązuje wagę do swojego wyglądu, w tym również do codziennej pielęgnacji włosów. Do tej grupy zaliczają się przede wszystkim panowie w wieku 25-45 lat, którzy prowadzą wielkomiejski styl życia – aktywny, skoncentrowany na życiu zawodowym, ale również bogaty, jeśli chodzi o życie prywatne. Każdego dnia muszą zmagać się ze stresem w pracy, a z drugiej strony wiodą intensywne życie towarzyskie, rodzinne. Taki tryb życia wiąże się często z deficytem snu oraz nieregularną dietą ubogą w składniki odżywcze. Mężczyźni z tego pokolenia są świadomi swojego wyglądu i poszukują rozwiązań, aby w jak najlepszy sposób zadbać o swoją twarz, ciało, a także włosy. Panowie poszukują przede wszystkim skutecznej pielęgnacji, która zregeneruje i doda energii ich włosom.

Zależy im, aby ich włosy były wzmocnione, silne i zdrowe – tak, aby ustrzec się przed niepożądanym wypadaniem. Kuracje wzmacniające włosy stały się ważnym elementem ich codziennej pielęgnacji.

Szukasz produktów do pielęgnacji włosów, które wzmocnią włosy i dodadzą im energii?

Mężczyźni nie pozostają obojętni na problem wypadania włosów – zwłaszcza, jeśli są obciążeni genetycznie – chcą wiedzieć jak skutecznie temu zapobiegać, a do swojej pielęgnacji włączają produkty, które działają profilaktycznie. Pragną zniwelować problem i zadbać o zdrową kondycję włosów oraz skóry głowy, nawet jeśli są jeszcze bardzo młodzi. To samo dotyczy dojrzalszych wiekiem panów, którzy borykają się z problemem wypadania włosów. Szukają produktów, które będą stanowić uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów i będą działać wzmacniająco oraz stymulująco.

Nowość! Wzmacniający rytuał dla mężczyzn

Wszystko zaczyna się od skóry głowy

Włosy czerpią swoją siłę i witalność z głębszych warstw skóry głowy – silnie ukrwionych tkanek, które dostarczają im substancji odżywczych. Kuracja dostarcza cebulkom włosów składników odżywczych oraz substancji stanowiących źródło energii. Dzięki temu włosy wyglądają na zdrowe, wzmocnione i pełne energii.

Składniki aktywne będące naturalnym źródłem energii

Unikatowe właściwości guarany – składnika aktywnego, który jest naturalnym źródłem energii oraz olejków eterycznych z pomarańczy, lawendy i rozmarynu. To unikatowe połączenie składników aktywnych dodaje włosom siły i energii, każdego dnia.

Niezwykłe połączenie trzech olejków eterycznych

Formuła rytuału pielęgnacyjnego została wzbogacona o trzy olejki eteryczne – pomarańczy i rozmarynu, znanych ze swoich właściwości stymulujących oraz olejku lawendy, który ma działanie tonizujące i oczyszczające. W połączeniu z guaraną tworzą unikalną kompozycje naturalnych składników aktywnych, które dodają włosom energii oraz wzmacniają je.

Obietnica energii

Szampon wzmacniający dostarcza niezbędną ilość substancji oraz składników odżywczych, które rewitalizują włosy każdego dnia, dodając im energii, siły oraz witalności.

Nowość! Wzmacniający rytuał dla mężczyzn

Energetyzująca zmysłowość

Szampon zawiera zielone biosfery, które podczas mycia i masowania uwalniają olejki eteryczne. Olejki eteryczne z pomarańczy, rozmarynu i lawendy stymulują mikrocyrkulację krwi w obrębie cebulki, odżywiając ją, a tym samym wzmacniając włosy na całej długości. Kremowa konsystencja szamponu delikatnie myje włosy, pozostawiając je miękkie i gładkie.

redaktor1KosmetykiŹródło siły i witalności. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywnego pochodzenia naturalnego, które mają za zadanie wzmocnić włosy i dodać im energii.Czego pragną mężczyźni dla swoich włosów? Energii, wigoru i siły Coraz większy odsetek mężczyzn przywiązuje wagę do swojego wyglądu, w tym również do codziennej pielęgnacji włosów. Do tej grupy zaliczają się...