NOWOŚĆ! SNAKE FILLER
NOWOŚĆ! SNAKE FILLER

JEDNYM ZE SPOSOBÓW NA EFEKTYWNĄ WALKĘ Z OZNAKAMI UPŁYWAJĄCEGO CZASU JEST STOSOWANIE W CODZIENNEJ PIELĘGNACJI KOSMETYKÓW O DZIAŁANIU WYPEŁNIAJĄCYM I SPŁYCAJĄCYM ZMARSZCZKI.

SNAKE FILLER to produkt stanowiący alternatywę  dla cieszących się dużą popularnością zabiegów z użyciem toksyny botulinowej (botoksu).

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego składnika SYN-AKE – jadu węża  z gatunku temple viver, Clarena Snake Filler hamuje skurcze mięśni, co przyczynia się do wygładzenia zmarszczek i zapobiegania powstawaniu nowych. Efekt zastosowania jadu węża na skórę jest widoczny już po upływie kilku sekund od aplikacji preparatu. Skóra staje się bardziej napięta,  a zmarszczki wygładzone i mniej widoczne.
Dodatkowo preparat zawiera LIFTONIN-XPRESS, czyli polimery tworzące trójwymiarową silnie przylegającą do skóry sieć, która szybko  i zauważalnie napina i wygładza zmarszczki.  Kompleks peptydów MATRIXYL 3000 składa się z dwóch rodzajów peptydów stymulujących produkcję kolagenu: fibronektyn i kwasu hialuronowego. Przyspiesza procesy odnowy skóry i działa przeciwzmarszczkowo. Skóra odzyskuje utracony młodzieńczy wygląd.

Regularne stosowanie Clarena Snake Filler przyczynia się do: znacznego zmniejszenia widoczności zmarszczek, spowolnienia procesów starzenia się skóry,  hamowanie powstawania nowych linii i bruzd, wyrównanie kolorytu skóry.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/krem.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/krem-150x150.jpgredaktor1KosmetykiRóżneJEDNYM ZE SPOSOBÓW NA EFEKTYWNĄ WALKĘ Z OZNAKAMI UPŁYWAJĄCEGO CZASU JEST STOSOWANIE W CODZIENNEJ PIELĘGNACJI KOSMETYKÓW O DZIAŁANIU WYPEŁNIAJĄCYM I SPŁYCAJĄCYM ZMARSZCZKI. SNAKE FILLER to produkt stanowiący alternatywę  dla cieszących się dużą popularnością zabiegów z użyciem toksyny botulinowej (botoksu). Dzięki zastosowaniu innowacyjnego składnika SYN-AKE – jadu węża  z gatunku temple viver,...