Nowość! Gold Pearls EGF Golden Line Clarena
Nowość! Gold Pearls EGF Golden Line Clarena

Linia EGF GOLDEN LINE zostaje rozszerzona o nowy produkt – perły ze złotem Gold Pearls.


Gold Pearls marki Clarena to luksusowy, jedwabisty żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla skóry dojrzałej, szarej, z pierwszymi oznakami starzenia. Koloidalne złoto działa przeciwstarzeniowo i rozświetla skórę. Oleje z awokado i jojoba odżywiają, regenerują i nawilżają, a także wspomagają procesy naprawcze skóry.

Sposób użycia:

Wmasować zawartość perły w oczyszczoną skórę. Stosować rano i/lub wieczorem. Uwaga! Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi.

Cena: 54 zł/30 szt.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/06/GOLD-PEARLS-EGF-GOLDEN-LINE.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/06/GOLD-PEARLS-EGF-GOLDEN-LINE-150x150.jpgredaktor1KosmetykiLinia EGF GOLDEN LINE zostaje rozszerzona o nowy produkt – perły ze złotem Gold Pearls. Gold Pearls marki Clarena to luksusowy, jedwabisty żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla skóry dojrzałej, szarej, z pierwszymi oznakami starzenia. Koloidalne złoto działa przeciwstarzeniowo i rozświetla skórę. Oleje z awokado i jojoba odżywiają,...