Foto/pixabay.com

Dzięki innowacyjnej formule z Kwasem Hialuronowym, Boosterem Kolagenu i Kreatyną nowe wypełniające perły przeciwzmarszczkowe Nivea z serii Cellular Anti-Age stymulują odnowę komórek skóry jak nigdy dotąd. Z każdym naciśnięciem dyspensera perły zamieniają się w świeżo aktywowane jedwabiste serum dla bardziej jędrnej i młodziej wyglądającej skóry!

Cera kobiet w zależności od wieku i trybu życia ma różne potrzeby. Na co dzień doświadczamy rozmaitych emocji takich jak radość, śmiech, zdumienie. Chcemy cieszyć się pełnią życia i – niezależnie od wieku – nie myśleć o zmarszczkach i utracie jędrności skóry.

Nivea wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet stale pracuje nad nowymi formułami i kontynuuje badania nad istniejącymi już kosmetykami, udoskonalając je. Efektem tych działań jest nowe serum Cellular Anti-Age w postaci innowacyjnych wypełniających pereł przeciwzmarszczkowych od Nivea na dzień i na noc.

Aktywizacja procesów nawilżania skóry

Nowe wypełniające perły przeciwzmarszczkowe Cellular Anti-Age od Nivea

Wypełniające perły przeciwzmarszczkowe Cellular Anti-Age z najwyższą dawką kwasu hialuronowego stymulują komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu, serum zapewnia uczucie liftingu, a przede wszystkim redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne. W rezultacie cera zyskuje dużo młodszy wygląd, odzyskuje blask i aksamitną gładkość i jędrność.

– Wiele kremów przeciwzmarszczkowych zapewnia skórze natychmiastowy, widoczny efekt. Ich działanie często jest jednak powierzchowne i krótkotrwałe. – mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert Nivea. – Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe Cellular Anti-Age od Nivea działają długofalowo i wspomagają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Stymulują komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu. – dodaje. Dobitnie pokazały to testy na modelu skóry in vitro. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, następnie porównano z próbką bez udziału tego składnika. Skóra została pobudzona do pracy – w końcu kwas hialuronowy wytwarzany przez własną skórę jest najbardziej skuteczny!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/skincare-1122666_640.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/skincare-1122666_640-150x150.jpgredaktor1KosmetykiDzięki innowacyjnej formule z Kwasem Hialuronowym, Boosterem Kolagenu i Kreatyną nowe wypełniające perły przeciwzmarszczkowe Nivea z serii Cellular Anti-Age stymulują odnowę komórek skóry jak nigdy dotąd. Z każdym naciśnięciem dyspensera perły zamieniają się w świeżo aktywowane jedwabiste serum dla bardziej jędrnej i młodziej wyglądającej skóry! Cera kobiet w zależności od...