Nowe aparaty COOLPIX
Nowe aparaty COOLPIX

Nikon wprowadza trzy nowe modele aparatów kompaktowych. „Społecznościowy” COOLPIX
S3700 z wbudowaną obsługą technologii Wi-Fi1 i NFC2, stylowy COOLPIX S2900 o rozdzielczości
20 mln pikseli oraz COOLPIX L31 – intuicyjny w obsłudze aparat o rozdzielczości 16 mln pikseli.
Z aparatem COOLPIX S3700 o rozdzielczości 20 mln pikseli teraz jest jeszcze łatwiej być w kontakcie z bliskimi – wystarczy zbliżyć aparat do  urządzenia mobilnego, aby udostępnić wysokiej jakości zdjęcia.

fajne_zakupy_oolpix2
Resztą zajmują się technologie Wi-Fi1 i NFC2. Obiektyw z 8-krotnym zoomem optycznym
i maksymalnie 16-krotnym zoomem Dynamic Fine Zoom3 pozwala bez wysiłku uchwycić wybrane momenty na zdjęciach i filmach w rozdzielczości HD.

Długi czas działania akumulatora zwiększa komfort fotografowania, a funkcja retuszu upiększającego gwarantuje, że autoportrety i zdjęcia grupowe zawsze wyjdą dobrze!
Funkcje społecznościowe
Smukły COOLPIX S3700 to aparat dla podążającego za modą fana mediów społecznościowych.
Wygląda zachwycająco, robi doskonałe zdjęcia i umożliwia natychmiastowe ich udostępnianie. Aparat wyposażono w specjalny przycisk Wi-Fi1, służący do przesyłania zdjęć do urządzeń mobilnych, dzięki któremu można publikować swoje zdjęcia online niemal z dowolnego miejsca.

Aparat COOLPIX S2900 o rozdzielczości 20 mln pikseli  z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce, a jego obsługa jest bardzo łatwa. Fotografowanie odległych obiektów umożliwia 5-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny  Dynamic Fine Zoom3. Z kolei rejestracja rodzinnych zabaw i niesamowitych scen na filmach HD staje się prosta dzięki funkcji zdjęć panoramicznych.
Robienie dobrych zdjęć nie musi być skomplikowane – nowy aparat COOLPIX L31 o rozdzielczości 16 mln pikseli jest prosty w obsłudze, niezawodny i niedrogi. 5-krotny zoom
optyczny sprawia, że urządzenie nadaje się do rejestrowania pięknych portretów, a przełączanie
między fotografowaniem i nagrywaniem  filmów HD wymaga naciśnięcia tylko jednego przycisku.

Dostępne w aparacie efekty specjalne inspirują do tworzenia kreatywnych zdjęć, a zasilanie
powszechnie dostępnymi bateriami typu AA umożliwia fotografowanie nawet podczas dalekich podróży. „Wśród nowych aparatów COOLPIX każdy może znaleźć model dla siebie, zarówno aktywny użytkownik serwisów społecznościowych,  nierozstający się z aparatem miłośnik fotografii jak również ktoś, kto po prostu chce upamiętniać szczególne chwile z rodziną i znajomymi. Nowe aparaty to stylowe i zgrabne urządzenia, wyposażone w funkcje zapewniające nie tylko doskonałą jakość zdjęć, ale także mnóstwo radości z samego fotografowania”  powiedziała Ines Bernardes, kierownik ds. produktów COOLPIX firmie Nikon Europe.

Potęga wielu milionów pikseli
Modele COOLPIX S3700 i COOLPIX S2900 zostały wyposażone w matryce CCD o rozdzielczości 20 K mln pikseli, natomiast COOLPIX L31 w matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli. Duża liczba pikseli w każdym aparacie to ostre, pełne wyraźnych szczegółów zdjęcia, które można powiększać nawet do rozmiarów plakatu.

Sięgnij do epicentrum akcji

COOLPIX S3700 wyposażono w 8-krotny zoom optyczny i 16-krotny zoom Dynamic Fine Zoom3, model COOLPIX S2900 ma 5-krotny zoom optyczny i 10-krotny zoom Dynamic Fine Zoom3, natomiast model COOLPIX L31 oferuje 5-krotny zoom optyczny.

Podsumowanie najważniejszych funkcji:
COOLPIX S3700

Wbudowana obsługa technologii Wi-Fi i NFC: Udostępnianie zdjęć i filmów przez urządzenia mobilne obsługujące technologię NFC2 – wystarczy zbliżyć je do aparatu. Można też przesyłać za pomocą specjalnego przycisku Wi-Fi1.
Smukła sylwetka: Zgrabna budowa zapewniająca poręczność, wysokiej jakości materiały
wykończeniowe i paleta kolorów pozwalają wyróżnić się z tłumu.
Obiektyw NIKKOR z 8-krotnym zoomem optycznym: Szerokokątny obiektyw z 8-krotnym zoomem optycznym i możliwością 16-krotnego powiększenia dzięki zoomowi Dynamic Fine Zoom3 pozwala rejestrować dynamiczne wydarzenia.
Matryca CCD o rozdzielczości 20 mln pikseli: Dzięki dużej liczbie pikseli zdjęcia są ostre i pełne
wyraźnych szczegółów – można je powiększać nawet do rozmiarów plakatu.
Zdjęcia panoramiczne: Pochylając aparat w pionie lub obracając go w poziomie w trybie zdjęć
panoramicznych, można łatwo tworzyć zachwycające panoramy.
Nagrywanie filmów HD: Nagrywanie filmów w rozdzielczości HD (720/30p) jednym naciśnięciem
przycisku. Nawet w wyjątkowych momentach można korzystać z zoomu, ponieważ funkcja redukcji drgań zapewni płynność obrazu wideo.

COOLPIX S2900
Matryca CCD o rozdzielczości 20 mln pikseli: Matryca o dużej rozdzielczości zapewnia wyraźne
zdjęcia pełne ostrych szczegółów, które doskonale nadają się do powiększeń.
Obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym: Nietrudno zrobić doskonałe zdjęcia grupowe

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2015/01/nowe-aparaty-COOLPIX.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2015/01/nowe-aparaty-COOLPIX-150x150.jpgwpadmfjElektronikaKosmetykiRóżneNikon wprowadza trzy nowe modele aparatów kompaktowych. „Społecznościowy” COOLPIX S3700 z wbudowaną obsługą technologii Wi-Fi1 i NFC2, stylowy COOLPIX S2900 o rozdzielczości 20 mln pikseli oraz COOLPIX L31 - intuicyjny w obsłudze aparat o rozdzielczości 16 mln pikseli. Z aparatem COOLPIX S3700 o rozdzielczości 20 mln pikseli teraz jest jeszcze łatwiej być...