Saint_Body_3
Nowa odsłona Saint Body

Saint Body to marka, która słynie z pięknych, subtelnych body. Kasia Porycka i Manuela Pieniak w każdym projekcie umiejętnie łączą ze sobą klasę, seksapil i jakość. Teraz udowadniają, że nie mają sobie równych.

Saint_Body_2
Nowa odsłona Saint Body

Filozofia Saint Body mówi, że największym sekretem piękna jest wewnętrzna siła. Każdy model powstaje z myślą o kobietach, które pozostają w harmonii ze sobą i cieszą się życiem. Najnowsza kolekcja jest zatem połączeniem malowniczego, pełnego oddechu i spokoju Saint-Tropez, z szykiem i niewymuszoną elegancją Paryża.

Projektantki po raz pierwszy przygotowały interpretację klasycznej, oversizowej koszuli oraz t-shirtu. Proponują także bardzo kobiece body z dekoltem w stylu bardotka, wykończonym ozdobnymi guziczkami oraz model wykonany ze szlachetnego jedwabiu. Absolutną nowością są również apaszki, dzięki którym można efektownie dopełnić stylizację. Nie mogło zabraknąć nowej odsłony bestsellerów. Flagowy Off Shoulder pojawił się z wersji z krótkim rękawem w kremie i pudrowym różu. Ruffle debiutuje z kolei w soczystym granacie.

OVERSIZE_T-SHIRT_Bodysuit_biel_220,00
Nowa odsłona Saint Body
CLASSIC_SHIRT_Bodysuit_biel_360,00
Nowa odsłona Saint Body
BARDOT_Bodysuit_khaki_260,00
Nowa odsłona Saint Body
SATINE_TOP_Bodysuit_burgund_360,00
Nowa odsłona Saint Body
RUFFLE_Bodysuit_granat_260,00
Nowa odsłona Saint Body

Kampania sfotografowana została przez Gosię Turczyńską (New Order Warsaw). Ada Wrzesińska (Rebel Models) w stylizacji Marty Siniło i z subtelnym makijażem przygotowanym przez Patrycję Dobrzeniecką, pięknie oddała kobiecy i nowoczesny charakter kolekcji.

Saint_Body_1
Nowa odsłona Saint Body
Saint_Body_6
Nowa odsłona Saint Body
Saint_Body_4
Nowa odsłona Saint Body
Saint_Body_5
Nowa odsłona Saint Body

Wszystkie produkty z kolekcji można kupić na www.saintbody.com

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/Saint_Body_3.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/Saint_Body_3-150x150.jpgredaktor1domyslnaOdzież  Saint Body to marka, która słynie z pięknych, subtelnych body. Kasia Porycka i Manuela Pieniak w każdym projekcie umiejętnie łączą ze sobą klasę, seksapil i jakość. Teraz udowadniają, że nie mają sobie równych. Filozofia Saint Body mówi, że największym sekretem piękna jest wewnętrzna siła. Każdy model powstaje z myślą o...