Nowa kolekcja Vans x Fistaszki

Marka Vans, oferująca oryginalne sportowe obuwie oraz odzież, w październiku kontynuuje swoją długoletnią relację z Charlie Brownem, Snoopy’m oraz całym gangiem Fisztaszków, w ramach ostatniej kolekcji butów, ubrań oraz akcesoriów.

Kolekcja odzieży i dodatków będzie dostępna w różnorodnym zestawie printów i motywów z Charlie Brownem oraz Snoopy’m, a także rodziną Snoopy’ego w propozycjach dla mężczyzn. Kobiety będą mogły z kolei skorzystać z wyrazistej różowej kolekcji ubrań z Fistaszkami w wersji z motywem tanecznym, a także linii tonalnej poświęconej Snoopy’emu. Również najmłodsi fani Fistaszków oraz marki Vans otrzymają swój własny asortyment obuwia, które będą dostępne w rozmiarach dla małych i dużych dzieci, z motywem komiksowym i tanecznym.

Nowa kolekcja Vans x Fistaszki

Nowa kolekcja butów, ubrań i akscesoriów Vans x Peanuts będzie dostępna w sklepach Vans oraz na stronie Vans.eu już od 6 października!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/VANS-x-PEANUTS_-2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/VANS-x-PEANUTS_-2-150x150.jpgredaktor1OdzieżMarka Vans, oferująca oryginalne sportowe obuwie oraz odzież, w październiku kontynuuje swoją długoletnią relację z Charlie Brownem, Snoopy’m oraz całym gangiem Fisztaszków, w ramach ostatniej kolekcji butów, ubrań oraz akcesoriów. Kolekcja odzieży i dodatków będzie dostępna w różnorodnym zestawie printów i motywów z Charlie Brownem oraz Snoopy’m, a także rodziną...