Nowa kolekcja perfum – obudź w sobie twórcę!

Love it, blend it! – hasło promujące serię zachęca do zabawy zapachem, testowania różnych połączeń i eksperymentowania w poszukiwaniu swojego ideału.

Sześć nowych zapachów to odpowiedź na popularny i z pewnością wyróżniający marki trend personalizacji, obecny również w perfumiarstwie. Każda z premierowych kompozycji wzbogacona została cząsteczką molekularną, która umożliwia łączenie ze sobą dowolnych perfum w kolekcji.

Do oferty wrocławskiego producenta zapachów właśnie dołączyły ekskluzywne perfumy molekularne. Młoda polska marka zdążyła już podbić zagraniczne rynki, m.in. Francję, Niemcy, Czechy i Litwę. Dzięki przystępnej cenie marka zamierza zrewolucjonizować rynek zapachów nie tylko w Polsce. Ma do tego mocne podstawy, bo jeszcze nigdy stworzenie indywidualnego zapachu nie było tak proste i powszechnie dostępne.

Perfumy jakie? Molekularne!

Wytwarzane są zaledwie przez kilku producentów – w tym także Prouvé. Tradycyjne nuty zapachowe zostały wzbogacone o molekuły, dla których inspiracją były wrażenia zapachowe, np. wspomnienie rozkwitających pąków róż czy białych kwiatów. Cząsteczki pobrzmiewają żywiczną ambrą, cytrusowym grejpfrutem czy goryczką toniku. To zapachy typu unisex, świetnie sprawdzają się i dla kobiet, i dla mężczyzn. Dodatkowo, podkreślają naturalny zapach skóry, dzięki czemu prezentują się nieco inaczej na każdej noszącej je osobie. Czy to znaczy, że są stworzone dla każdego? Tak i nie.

Nowa kolekcja perfum – obudź w sobie twórcę!

Dla indywidualistów i kreatywnych

Jest to produkt, który daje podwójną radość. Nowe perfumy nie tylko pięknie pachną, ale także umożliwiają wykreowanie własnego, unikatowego zapachu. Biorąc pod uwagę fakt, że molekuły doskonale łączą składniki i łączą się ze sobą, indywidualiści mogą dać upust swojej kreatywności i ciekawości. W kolekcji znalazło się aż 6 zapachów. Każdy z nich ma minimalistyczną nazwę oraz swój kolor, który ułatwi wyobrażenie sobie charakteru perfum i obrazuje wrażenie, jakie wywołuje zapach. Kupujący mają możliwość wykorzystania tylko jednego z nich lub kilka na raz, dla uzyskania indywidualnego efektu. Szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego jest duża, bo specjaliści stworzyli kompozycje reprezentujące kilka rodzin zapachowych, np. kwiatowo-orientalnych czy owocowo-cytrusowych.

Perfumy Molekularne Prouvé:

01m – juniper I naval green
surowy zapach jałowca pogłębiony cząsteczką obrazującą ideę nut oceanicznych. Zapach czysty, orzeźwiający, zakończony delikatną gorzkością, niczym schłodzony tonic w upalny dzień
02m – pink pepper I subtle white
pikantność różowego pieprzu złagodzona została cząsteczką obrazującą ideę białych kwiatów. Delikatna słodycz, przez którą przebijają pieprzne i nowoczesne nuty.
03m – blackcurrant I bitter pink
lekko kwaskowy i soczysty aromat dojrzewających w letnim słońcu czarnych porzeczek, ożywiony cząsteczką obrazującą cytrusowe nuty gorzkich grapefruitów.
04m – lime I forest serenity
nieco cierpki zapach limonki uzupełnia cząsteczka obrazująca akordy drzewne z delikatnym skórzano-piżmowym wykończeniem.
05m – nargamotha I pure rosy
ziemista odrobię cierpka woń rośliny nagarmotha niespodziewanie miesza się cząsteczką obrazującą zapach rozkwitających pąków róż.
06m – patchouly I essential brown
drzewny i dymny zapach paczuli otoczony cząsteczką obrazującą żywiczne, zmysłowe nuty ambry.

Nowa kolekcja perfum – obudź w sobie twórcę!
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/04/MOLECULE_02m.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/04/MOLECULE_02m-150x150.jpgredaktor1KosmetykiLove it, blend it! – hasło promujące serię zachęca do zabawy zapachem, testowania różnych połączeń i eksperymentowania w poszukiwaniu swojego ideału.Sześć nowych zapachów to odpowiedź na popularny i z pewnością wyróżniający marki trend personalizacji, obecny również w perfumiarstwie. Każda z premierowych kompozycji wzbogacona została cząsteczką molekularną, która umożliwia łączenie...