Jazz kinkiet lenW urządzaniu wnętrz coraz częściej stosowane są naturalne materiały, które wykorzystuje się zarówno do produkcji mebli, jak i dodatków dekoracyjnych. W ekologiczny trend doskonale wpisują się lampy z najnowszych kolekcji marki Sigma.


Obcowanie z naturą ma korzystny wpływ na nasz nastrój i samopoczucie, niestety nie zawsze możemy odpocząć na świeżym powietrzu. Dlatego przyrodę warto wprowadzić do domu i wykorzystać jej prawdziwe piękno w urządzaniu pomieszczeń. Szczególną popularnością wśród naturalnych elementów wyposażenia cieszą się drewniane meble oraz akcesoria ozdobne. Tradycyjne materiały, takie jak drewno, wiklina czy len wpisują się w niejeden styl i kolorystkę, a także wprowadzają przytulną atmosferę. Subtelnym podkreśleniem ekologicznego charakteru wnętrz będzie aktualna oferta marki Sigma. W skład linii Ego, Elen i Jazz wchodzą: lampy biurkowe i stojące, pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne zwisy oraz kinkiety.

Kontrast faktur i kolorów
Proste kształty, drewniane elementy oraz subtelne barwy tkanin to znak kolekcji Ego. Geometryczne abażury wykonane zostały z naturalnego materiału ozdobionego biało-szarymi paskami. Zestawienie ciepłych kolorów kloszy z ciemnym drewnem i chłodną, gładką stalą tworzy kompozycję, która ożywi każde wnętrze. Jako główne źródło światła w niskich pomieszczeniach doskonale sprawdzą się pojedyncze, podwójne i potrójne plafony. Natomiast, dostępne także w trzech wersjach zwisy, będą dobrze prezentowały się w wysokim salonie lub nad stołem w jadalni. Dodatkowe oświetlenie, a także niebanalną dekorację ścian, zapewnią wyraziste kinkiety. W linii Ego znajduje się również funkcjonalna lampka nocna idealna na stolik lub biurko.

Uniwersalny len
Dla wnętrz w ekologicznym stylu dedykowane są również linie Elen i Jazz. Głównym elementem lamp z tych kolekcji są abażury wykonane z jasnego lnu. Natomiast srebrny kolor profili, doskonale współgra z drewnianymi dodatkami w odcieniu ciemnego brązu. Obydwie propozycje marki Sigma składają się z różnorodnych form, dzięki czemu możemy zastosować wielopoziomowe oświetlenie i stworzyć niebanalne kombinacje aranżacyjne. Sufitowe oświetlenie zapewnią pojedyncze, podwójne oraz potrójne zwisy oraz plafony. Wyrazistym elementem wystroju każdego pomieszczenia będzie lampa podłogowa w postaci dwóch niesymetrycznie rozłożonych abażurów umieszczonych na smukłej, metalowej podstawie. W naturalnej stylistyce utrzymane zostały również kinkiety i lampki nocne, szczególnie przydatne dla miłośników wieczornej lektury.
Uniwersalne oraz praktyczne materiały ekologiczne ożywią każde pomieszczenie,  zarówno w formie głównego elementu wnętrz, jak i subtelnego podkreślenia ich charakteru. Zapewnią one przytulną atmosferę, a także korzystnie wpłyną na samopoczucie domowników.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/Jazz-kinkiet-len-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/Jazz-kinkiet-len-1-150x150.jpgwpadmfjRóżneW urządzaniu wnętrz coraz częściej stosowane są naturalne materiały, które wykorzystuje się zarówno do produkcji mebli, jak i dodatków dekoracyjnych. W ekologiczny trend doskonale wpisują się lampy z najnowszych kolekcji marki Sigma. Obcowanie z naturą ma korzystny wpływ na nasz nastrój i samopoczucie, niestety nie zawsze możemy odpocząć na świeżym...