myTAB 10 DualCore 2

 myPhone po raz kolejny pozytywnie zaskakuje. Premiera handlowa tabletu myTAB 10 DualCore w Polsce będzie miała miejsce 11 marca w sieci sklepów Biedronka. 499 złotych za tablet z dwurdzeniowym procesorem to pierwsza tak atrakcyjna oferta w polskich sklepach. Tę atrakcyjność zwiększa zainstalowany w tablecie bezpłatny pakiet aplikacji i dodatków o wartości 250 zł.

myTAB 10 DualCore został wyposażony w dwurdzeniowy procesor RockChip 3066 1,6GHz (Cortex A9),  pamięć operacyjną 1GB DDR3 oraz 8GB pamięci wewnętrzej. Taka kombinacja podzespołów pozwala wykorzystać wszystkie zalety systemu Android 4.1 zainstalowanego na tablecie. Złącze kart microSD pozwala na proste i szybkie powiększenie pamięci. Grafikę obsługuje bardzo wydajny układ  Mali 400 MP4. Tablet wyposażony został również w dwa wejścia micro-B USB (w tym jedno z opcją host), a także w port mini-HDMI umożliwiający wyświetlanie filmów w rozdzielczości HD na telewizorze. Łączność z siecią Internet zapewnia wbudowany moduł WiFi, można też podłączyć zewnętrzny modem 3G za pomocą złącza USB. Wyświetlacz w praktyczniejszym od formatu panoramicznego układzie 4:3, o przekątnej 9.7” i rozdzielczości 1024×768 pikseli niezwykle wiernie odwzorowuje paletę barw. Obsługę tabletu umożliwia dotykowa matryca MultiTouch – 10 punktów.

Obudowa tabletu jest znaną z modelu myTAB 10 udaną kombinacją nowoczesnego designu i bardzo dobrych jakościowo materiałów takich jak szkło (wyświetlacz) i anodowane aluminium. Specyfikację myTAB 10 DualCore uzupełniają aparat fotograficzny 2,0 Mpx umieszczony z tyłu obudowy i kamerka internetowa VGA z przodu, złącze słuchawkowe 3,5mm i powiększona do 8000 mAh pojemności wydajna bateria, zapewniająca do 10 godzin pracy tabletu. O kontrolę jakości tabletów myTAB 10 DualCore sprzedawanych w Biedronce, tradycyjnie już zadbał TÜV.

Ogromnym atutem oferowanego w Biedronce tabletu myTAB 10 DualCore jest pakiet aplikacji, e-booków i e-prenumerat przygotowany wspólnie przez myPhone i Jeronimo Martins Polska oraz kilku partnerów. Pełna lista dodatków znajduje się na stronie: http://www.mytab.eu/tablet-mytab-10-dualcore/

Warto zauważyć, że ogólna wartość wszystkich aplikacji i dodatków udostępnionych w tablecie myTAB 10 DualCore dostępnym w Biedronce przekracza kwotę 250 złotych. Przypomnijmy również, że sugerowana cena detaliczna tabletu myTAB 10 DualCore w Polsce wynosi 699 złotych. Już samo zestawienie sumy powyższych kwot z ceną detaliczną tabletu w Biedronce świadczy o niezwykłej atrakcyjności tej oferty.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/myTAB-10-DualCore-2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/myTAB-10-DualCore-2-150x150.jpgwpadmfjKosmetykiRóżne myPhone po raz kolejny pozytywnie zaskakuje. Premiera handlowa tabletu myTAB 10 DualCore w Polsce będzie miała miejsce 11 marca w sieci sklepów Biedronka. 499 złotych za tablet z dwurdzeniowym procesorem to pierwsza tak atrakcyjna oferta w polskich sklepach. Tę atrakcyjność zwiększa zainstalowany w tablecie bezpłatny pakiet aplikacji i dodatków...