Pixabay
Pixabay

Krem, czy podkład? Tutaj wybór jest prosty – w wakacje najlepszym kosmetykiem będzie krem BB, który łączy nowoczesną pielęgnację z kryciem niedoskonałości twarzy. Takie multifunkcyjne podejście do makijażu jest kluczowe latem.

Nie mamy wtedy czasu myśleć o kremie nawilżającym, kremie z filtrem, potem podkładzie i matującym pudrze. Dlatego stawiamy na formułę 7w1, czyli 7 korzyści w jednym kremie. Oprócz długotrwałego nawilżenia i regeneracji, możemy liczyć na wyrównanie kolorytu skóry. Do tego twarz będzie ładnie rozświetlona, a niedoskonałości ukryte. Krem BB zawiera również filtry przeciwsłoneczne, niezbędne podczas wakacyjnych podróży.

Trwałość przede wszystkim

Wysokie temperatury, wilgoć, kąpiele morskie, czy inne wakacyjne aktywności nie sprzyjają tradycyjnemu makijażowi. Dlatego podstawowym wyposażeniem kosmetyczki powinny być produkty wodoodporne – jak na przykład maskara Pro Aqua Lash od Delia Cosmetics. Precyzyjnie rozdziela i podkręca rzęsy, a do tego nadaje im głęboką czerń. Jej trwałość sprawdzi się nie tylko w bezpośrednim kontakcie z wodą, ale również dzięki niej z pewnością unikniemy efektu „oczu pandy”, czy spływającego i odciskającego się czarnego tuszu.

Regeneracja

Latem często zapominamy o pielęgnacji naszych dłoni. Tak jak zimą krem do rąk jest podstawowym wyposażeniem wszystkich torebek, tak w słoneczne dni ograniczamy się do wykonania wakacyjnego manicuru, najczęściej tego hybrydowego. Podczas wakacyjnych podróży narażamy dłonie na wysokie temperatury, słoną wodę, piasek, zmianę diety. Warto już wtedy mieć na uwadze regenerację delikatnych dłoni oraz odbudowę paznokci. Do tego świetnie sprawdzi się serum z olejem migdałowym, który natłuszcza i regeneruje zarówno płytkę paznokci, jak i delikatne skórki.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/eyelash-curler-1761855_1280.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/eyelash-curler-1761855_1280-150x150.jpgredaktor1KosmetykiKrem, czy podkład? Tutaj wybór jest prosty – w wakacje najlepszym kosmetykiem będzie krem BB, który łączy nowoczesną pielęgnację z kryciem niedoskonałości twarzy. Takie multifunkcyjne podejście do makijażu jest kluczowe latem. Nie mamy wtedy czasu myśleć o kremie nawilżającym, kremie z filtrem, potem podkładzie i matującym pudrze. Dlatego stawiamy...