W czwartkowej ofercie Lidla znajdziemy kilka ciekawych propozycji dla panów. Tym razem dla tych, którzy stawiają na luz i wygodę: modne dresy i T-shirty oraz bieliznę.

Wielu panów luźny i wygodny styl preferuje na co dzień. A jeśli w pracy obowiązuje nas rygorystyczny dress code, tym chętniej po południu wskakujemy w wygodny dres. W najnowszej ofercie Lidla do wyboru będą 2 fasony dresów: szaro-czarny z bluzą z kapturem lub klasyczny granatowy. W obu przypadkach bluza zapinana jest na zamek. Dostępne rozmiary to M-XXL.

W sportowej ofercie nie mogło zabraknąć
T-shirtów. Wygodne koszulki bez szwów bocznych dostępne są w 2 zestawach kolorystycznych,
w rozmiarach: M-XXL. A przy tym rewelacyjna cena: dwupak za jedyne 22 zł!
Kolejną z propozycji Lidla jest podkoszulek, który sprawdzi się  zarówno jako noszony pod koszulą, jak również jako część sportowego outfitu. Podkoszulki wykonane są z miękkiej tkaniny o żeberkowej strukturze. Dostępne są w kolorze białym, szarym oraz czarnym, w rozmiarach: M-XL.

W nowej ofercie znajdziemy także męskie slipy oraz bokserki marki Livergy. Bokserki sprzedawane są w dwupakach, slipy w zestawach po trzy pary. Dostępne rozmiary: M-XL.

Cena: Dres męski: 49,00 PLN / 1 komplet
Cena: T-shirt: 22,00 PLN / 2 sztuki
Cena: Podkoszulek: 12,00 PLN / 1 sztuka
Cena: Slipy: 22,00 PLN / 3 pary
Cena: Bokserki: 22,00 PLN / 2 pary

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/lidl.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/lidl-150x150.jpgwpadmfjOdzieżW czwartkowej ofercie Lidla znajdziemy kilka ciekawych propozycji dla panów. Tym razem dla tych, którzy stawiają na luz i wygodę: modne dresy i T-shirty oraz bieliznę. Wielu panów luźny i wygodny styl preferuje na co dzień. A jeśli w pracy obowiązuje nas rygorystyczny dress code, tym chętniej po południu wskakujemy...