malujeplOdpowiedzialność za kilka projektów, kontrola nad pracą i pogodzenie jej z życiem osobistym? Każdy dzień przynosi kolejne wyzwania, którym musimy sprostać. Jedną z dróg do osiągnięcia dobrze zaprogramowanego sukcesu może okazać się dobry notatnik. Jak go wybrać? Przypatrzmy się ofercie Leuchtturma.


Wielofunkcyjne notatniki Leuchtturm, wyposażone w szereg przydatnych dodatków, są idealnym partnerem w biznesie dla wszystkich tych, którzy stawiają na dobrą organizację. Wszystkie notesy i kalendarze niemieckiego producenta zasługują z pewnością na najwyższe noty za design, wykonanie i jakość papieru. Leuchtturm idealnie sprawdza się również jako prywatny notes i w przeciwieństwie do najnowszego modelu telefonu, będzie miał magię pisanej ręcznie tradycji, do której chętnie się wraca. Potrzebny jest czas i miejsce na napisanie usłyszanej od przyjaciela porady na temat dobrej książki, wina, adresu na wypad narciarski czy choćby przepisu kulinarnego? Notatnik Leuchtturm ma szansę stać się najlepszym tradycyjnym notesem, nie tylko dla potrzeb biznesu. W natłoku wielu pozornie podobnych produktów to prawdziwa perła.
Notatniki Agenda Block mają formę notesu reporterskiego. Okładka otwiera się po krótszym boku, dzięki czemu notowanie jest bardzo wygodne i szybkie. Kieszonkowe wymiary i sztywna okładka czynią z niego poręczny i wyjątkowo praktyczny notes. Notesy reporterskie oprawione są w twardą, czarną okładkę. Dla optymalnego dostosowania potrzeb, dostępne są w trzech różnych rodzajach: w kratkę, linie i gładkie. Po inny rodzaj sięgnie finansista, inny  projektant czy dziennikarz.
Kieszonka na tylnej okładce sprawia, że zamiast przechowywania kartek gdzieś pomiędzy stronami, można wszystkie potrzebne notatki, rachunki czy wizytówki schować w specjalnej teczce umieszczonej na końcu. Te drobiazgi będą tam bezpieczne – gdy zepniemy notatnik elastyczną tasiemką, możemy być pewni, że nic z niego nie wypadnie. Dodatkowym udogodnieniem są naklejki do spersonalizowania i organizacji notatek.
Notatniki biznesowe to dla większości profesjonalistów  nieodzowna część prowadzenia pracy i życia domowego – podręczna pamięć, baza danych, miejsce na nowe, kreatywne pomysły i „myśli nieuczesane” w jednym miejscu.
Główne zalety, którym Leuchtturm zawdzięcza swą renomę to praktyczny projekt, elegancki wygląd, bardzo duża gama wykończeń i kolorów, wysoka jakość papieru i wytrzymałość – ostatnio marka wprowadziła na rynek również wersję pięcioletniego pamiętnika „Some lines a day”.
Do nabycia w sklepie internetowym maluje.pl, galeriach i ekskluzywnych sklepach z artykułami piśmienniczymi.


www.maluje.pl

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/Leuchtturm.-notatnik.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/Leuchtturm.-notatnik-150x150.jpgwpadmfjRóżneOdpowiedzialność za kilka projektów, kontrola nad pracą i pogodzenie jej z życiem osobistym? Każdy dzień przynosi kolejne wyzwania, którym musimy sprostać. Jedną z dróg do osiągnięcia dobrze zaprogramowanego sukcesu może okazać się dobry notatnik. Jak go wybrać? Przypatrzmy się ofercie Leuchtturma.Wielofunkcyjne notatniki Leuchtturm, wyposażone w szereg przydatnych dodatków, są...