Letnie limitowane nowości od Nivea!

Za co kochamy lato? Między innymi za odważne kolory oraz świeże i cudowne zapachy, które w upalne dni odświeżają na długo. Takie też są letnie, limitowane nowości od: trzy nowe antyperspiranty oraz nowe żele pod prysznic Nivea Love w czterech wariantach. To jak, który wybierasz na wakacje?

Nowe letnie warianty antyperspirantów zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i ochronę przez 48h. A do tego niesamowicie pachną! Antyperspirant Magic Pearl pozostawia gładką skórę pod pachami na dłużej dzięki naturalnym ekstraktom z awokado. Fabolous Flower dzięki witaminie C oraz perłom proteinowym wyrównuje koloryt skóry, natomiast Splashy Lime z ekstraktem z trawy cytrynowej orzeźwia przez cały dzień.

Letnie limitowane nowości od Nivea!

Z kolei letnia edycja Nivea Love to cztery delikatnie oczyszczające żele pod prysznic o świeżych zapachach oraz w wyrazistych kolorach. Zapewniają idealne orzeźwienie w gorące dni, pozostawiając skórę nawilżoną. Dzięki delikatnej formule oczyszczającej skóra jest naturalnie zadbana i gładka.

W skład tej letniej edycji wchodzą: Love Sunshine o unikalnym zapachu kosmetyków Nivea Sun, kojarzącym się z błogimi wakacjami; Love Outdoors o energetyzującym zapachu trawy cytrynowej; Love Forest pachnący czarną borówką i orzeźwiający Love Aquatic z minerałami morskimi.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/SHOWER-LOVE-limitowana-edycja.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/SHOWER-LOVE-limitowana-edycja-150x150.jpgredaktor1KosmetykiZa co kochamy lato? Między innymi za odważne kolory oraz świeże i cudowne zapachy, które w upalne dni odświeżają na długo. Takie też są letnie, limitowane nowości od: trzy nowe antyperspiranty oraz nowe żele pod prysznic Nivea Love w czterech wariantach. To jak, który wybierasz na wakacje?Nowe letnie warianty...