Lekka Odżywka Pantene rewolucjonizuje pielęgnację włosów!

Pantene, marka nr 1 na świecie w kategorii pielęgnacji włosów wprowadziła w 2015 roku rewolucyjną Lekką Odżywkę w Piance do spłukiwania, która stała się najczęściej nagradzanym kosmetykiem do włosów w 2016 roku przez wydawnictwa prasowe. Lekka Odżywka Pantene w Piance została stworzona z myślą o kobietach, które uważają, że tradycyjna odżywka obciąża włosy.

Lekka niczym powietrze pianka wnika głęboko we włosy i nawilża je od wewnątrz, nie pozostawiając resztek, które obciążają i sprawiają, że włosy wyglądają na przetłuszczone.

Dziś kobiety z cienkimi włosami często pozbawiają je prawidłowego nawilżenia, decydując się
na używanie zbyt małej ilości odżywki, stosowanie jej rzadko, nadmiernie jej spłukiwanie lub jak 50% Europejek, pomijanie jej w codziennej pielęgnacji.

Te szkodliwe  nawyki są często stosowane przez kobiety o cienkich włosach, które używają tradycyjnych odżywek, które mogą przetłuszczać włosy. Strach przed przetłuszczaniem i niestosowanie odżywek powoduje uszkodzenia, rozdwajanie się i łamliwość włosów; stosowanie odżywki jest kluczowe dla łatwiejszego rozczesywania, odżywiania i ochrony przed uszkodzeniami.

Lekka Odżywka Pantene rewolucjonizuje pielęgnację włosów!
Lekka Odżywka Pantene rewolucjonizuje pielęgnację włosów!

Cienkie włosy strukturalnie różnią się od włosów grubych, więc potrzebują innego rodzaju pielęgnacji. Średnia grubość włókna cienkich włosów wynosi 20 mikronów, co oznacza, że są one  o około 20% cieńsze od grubych. Ponadto, każde włókno cienkich włosów może mieć do 50% mniej wzmacniającego białka rdzeniowego – keratyny. W rezultacie, cienkie włosy są bardziej podatne na brak objętości. Posiadają większą skłonność do prostowania się w porównaniu do grubszych włosów oraz są mniej podatne na kręcenie. Mogą być również słabsze i bardziej podatne na uszkodzenia, takie jak łamliwość oraz rozdwajające się końcówki.

Marka Pantene, dzięki 70-letniemu naukowemu doświadczeniu w kategorii zdrowia i pielęgnacji włosów, podjęła wyzwanie i stworzyła produkt, który rewolucjonizuje pielęgnację cienkich włosów. Formuła Odżywki umożliwia kobietom z cienkimi włosami doświadczenie cudownej lekkości odżywki Pantene w Piance, dzięki której zniszczone włosy stają się zdrowe a kobiety będą chciały stosować odżywkę non stop, by osiągnąć piękne Włosy Pantene.

Lekka formuła umożliwia kobietom swobodne używanie odżywki do włosów, dzięki której cienkie
i zniszczone włosy mogą zdrowo wyglądać i być pełne energii. – tłumaczy dr Jeni Thomas, główny naukowiec marki Pantene. Wraz z lekką niczym powietrze odżywką w piance, kobiety precyzyjnie odżywią włosy, zapobiegając ich obciążeniu oraz ochronią je przed uszkodzeniami, zachowując włosy podatne na stylizację. To  doskonały wybór dla cienkich włosów.

Sekret skuteczności odżywki tkwi w jej rewolucyjnej konsystencji. Pęcherzyki zostały tak dopracowane, aby zadziałały w odpowiednim momencie. W chwili, kiedy lekka pianka zostaje wystawiona na działanie powietrza, pęcherzyki powiększają się, uwalniając tym samym składniki odżywcze, aby prędko wchłonęły się we włosy i je odżywiły. Jeśli stałoby się to za wcześnie, włosy zostałyby nimi nierówno pokryte, a jeśli zbyt późno – byłyby zbyt mało odżywione. Produkt przeznaczony jest do spłukiwania, dzięki czemu pozostawia uczucie czystości  i lekkości. Zapewnia tym samym poczucie cudownej lekkości i świeżości bez obciążenia i przetłuszczania się włosów, którego nie daje tradycyjna odżywka.

Piankę, która rozprowadza się łatwiej i równomierniej niż zwykła odżywka, stosuje się pod prysznicem, nakładając ją na wilgotne włosy od cebulek aż po same końce, po dokładnym umyciu włosów szamponem. Należy odczekać, aż odżywka wchłonie się, a następnie ją spłukać. Odżywka
w formie pianki jest dostępna w czterech różnych wariantach, zapewniając cienkim włosom odżywienie oraz gwarantując im dodatkowe korzyści:

  • Cienkie, zniszczone włosy pozostają odżywione, jedwabiście miękkie i lekkie, dzięki odżywce
    w piance Pantene Intensywna Regeneracja.
  • Matowe, obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości za sprawą odżywki w piance Pantene Większa Objętość.
  • Osłabione, cienkie włosy staną się mocniejsze i grubsze za sprawą odżywki w piance Pantene Gęste i Mocne.
  • Cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy pozostają widocznie zdrowsze i lekkie dzięki odżywce  w piance Pantene Aqua Light.
  • Cienkie i farbowane włosy przekształcają się w tętniące życiem, błyszczące i zdrowsze  za sprawą odżywki w piance Pantene Lśniący Kolor.
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/06/Pantene_Lekka_Pianka_Pod_Prysznic.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/06/Pantene_Lekka_Pianka_Pod_Prysznic-150x150.jpgredaktor1KosmetykiPantene, marka nr 1 na świecie w kategorii pielęgnacji włosów wprowadziła w 2015 roku rewolucyjną Lekką Odżywkę w Piance do spłukiwania, która stała się najczęściej nagradzanym kosmetykiem do włosów w 2016 roku przez wydawnictwa prasowe. Lekka Odżywka Pantene w Piance została stworzona z myślą o kobietach, które uważają, że...