DEFA SMART CHARGE ładowarka dla pań

Nowa na rynku DEFA SmartCharge jest przez producenta nazywana najbardziej przyjazną ładowarką do akumulatorów na świecie. Dlaczego? Bo… zapewnia bezpieczeństwo korzystania, bo… jest banalna w obsłudze, bo… ładnie wygląda, jest smukła i nie przypomina typowego prostownika…

Bezpośrednio po podłączeniu akumulatora, SmartCharge rozpoznaje jego typ, dostosowując się automatycznie do potrzeb procesu ładowania. Wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka, wcisnąć jeden przycisk – ON/OFF, a urządzenie zidentyfikuje aktualny stan naładowania, pojemność czy temperaturę otoczenia i dobierze odpowiednie parametry oraz czas pracy. Przyjazny wyświetlacz poinformuje natomiast o statusie ładowania. Nie istnieje przy tym żadne ryzyko przeciążenia baterii. Dzięki temu z urządzenia mogą bezpiecznie korzystać nawet osoby niedoświadczone.

Uniwersalna i wielofunkcyjna
– DEFA SmartCharge to uniwersalny przyrząd do ładowania wszelkiego typu akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym AGM i GEL. Skorzystają z niego nie tylko użytkownicy aut, lecz także motorów, skuterów, quadów, ciągników, łódek, żaglówek i wielu innych pojazdów – podkreśla Mariusz Sosnowski z firmy Amervox, dystrybutora produktów DEFA w Polsce.

Produkt posiada odpowiednio dobrane funkcje zabezpieczające przed odwróceniem polaryzacji, iskrzeniem, przegrzaniem, a także zabezpieczenie nadnapięciowe, ponadnapięciowe i zwarciowe. Kompaktowy wygląd i zintegrowane rozwiązanie do przechowywania kabli, sprawiają, że ładowarka jest  elegancka, zgrabna, praktyczna i zajmuje bardzo mało miejsca. Dystrybutor daje także możliwość wyposażenia jej w dodatkowe akcesoria do ładowania baterii, np. poprzez zapalniczkę.

Dane techniczne DEFA Smartcharge
Producent: DEFA

foto -DEFA

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/DEFA-SMART-CHARGE-ładowarka-da-pań-2.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/05/DEFA-SMART-CHARGE-ładowarka-da-pań-2-150x150.jpgwpadmfjElektronikaRóżneNowa na rynku DEFA SmartCharge jest przez producenta nazywana najbardziej przyjazną ładowarką do akumulatorów na świecie. Dlaczego? Bo... zapewnia bezpieczeństwo korzystania, bo... jest banalna w obsłudze, bo... ładnie wygląda, jest smukła i nie przypomina typowego prostownika...Bezpośrednio po podłączeniu akumulatora, SmartCharge rozpoznaje jego typ, dostosowując się automatycznie do potrzeb procesu...