Villeroy_and_bochMariefleur powraca! Błękitne i fioletowe kwiaty rozkwitają na tle łąki malowanej stonowanymi, pastelowymi barwami. To pierwszy wiosenny brzask i klimat budzącej się do życia przyrody. Teraz także na Twoim stole z najnowszą kolekcją porcelany Mariefleur Gris firmy Villeroy & Boch.

VB_MariefleurGris_5203a2a0b6002

Mariefleur Gris – wiosna budzi się na porcelanie Villeroy & Boch
Kolekcja Mariefleur Gris to wiosenny świt. Moment tuż przed wschodem słońca, gdy ciepłe żółte światło pada na kwitnącą łąkę. Nie ma w niej feerii intensywnych barw – tak charakterystycznych dla pierwszej odsłony Mariefleur. Tym razem na białej porcelanie Villeroy & Boch rozkwitają wiosenne kwiaty w pastelowych odcieniach chabrowego błękitu i fioletu. Towarzyszą im delikatne listki i trawy, malowane kolorem natury, który łączy w sobie najpiękniejsze tonacje szarości i beżu. To on nadaje kolekcji Mariefleur Gris współczesnego, ale i zarazem eleganckiego charakteru. Całość wykonana jest z niezwykłą precyzją i dbałością o detale, które idealnie oddają charakter powoli budzącej się do życia natury.

VB_MariefleurGris_5203a2a0b6010

Mariefleur Gris – piękno, które trwa
Formę Mariefleur Gris projektanci Villeroy & Boch zaczerpnęli ze znanej kolekcji New Cottage. Lekkość i subtelność kolekcja zawdzięcza delikatnym kwiatom zamkniętym w opływowych kształtach, formowanych z cienkiej porcelany premium. W linii Mariefleur Gris dostępne są filiżanki, kubki, spodki, talerze, półmiski w postaci liścia, a także mlecznik i cukiernica. Można je łączyć z rustykalnymi pucharami New Cottage – ich kolorowe nóżki m.in. w odcieniach różu, harmonijnie współgrają z kwiatowymi deseniami Mariefleur Gris.

Wszystkie wzory najnowszej kolekcji Mariefleur Gris zostały wykonane techniką litografii, dlatego są wyjątkowo trwałe. Są wygodne w codziennym użytkowaniu – można je myć w zmywarce i wkładać do kuchenki mikrofalowej. Dzięki temu, przez długie lata możemy cieszyć się każdego dnia klimatem ulotnego wiosennego poranka, zamkniętego w porcelanie Villeroy & Boch!

VB_MariefleurGris_5203a2a0b6007

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/kwitnąca-łaka.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/kwitnąca-łaka-150x150.jpgwpadmfjRóżneMariefleur powraca! Błękitne i fioletowe kwiaty rozkwitają na tle łąki malowanej stonowanymi, pastelowymi barwami. To pierwszy wiosenny brzask i klimat budzącej się do życia przyrody. Teraz także na Twoim stole z najnowszą kolekcją porcelany Mariefleur Gris firmy Villeroy & Boch.Mariefleur Gris – wiosna budzi się na porcelanie Villeroy &...