KUCHNIA W WERSJI PREMIUM
KUCHNIA W WERSJI PREMIUM

Mianem luksusowych określa się obecnie coraz szerszą gamę produktów. To, co do niedawna stanowiło trudno dostępne dobra, np. zaawansowane technologicznie, inteligentne sprzęty czy produkty z trwałych materiałów, dziś są niemal na wyciągnięcie ręki szerokiego grona odbiorców. Obecnie cechą charakterystyczną wyjątkowych produktów stworzonych z najwyższą troską jest dopracowanie go w najmniejszym detalu. To właśnie one – doskonałe wykończenie czy technologia wprowadzająca nową jakość, świadczą o tym czy produkt faktycznie jest uosobieniem luksusu dostarczającego prawdziwą przyjemność użytkowania.

Luksus tkwi w technologii

Zaawansowane technologie GROHE to idealna propozycja dla poszukujących bezpiecznych i wygodnych rozwiązań. Jednym z nich jest system FootControl pozwalający na uruchomienie przepływu wody za pomocą dotknięcia stopą specjalnego czujnika. Dzięki temu rozwiązaniu w prosty sposób przyśpieszymy i ułatwimy codzienne przygotowania posiłków, a bateria pozostanie perfekcyjne czysta na dłużej. Dodatkowo, system można zainstalować przy każdej baterii Grohe z wyciąganą wylewką. W podobny sposób działa bateria dotykowa GROHE Minta Touch, wyposażona w innowacyjną technologię EasyTouch. W tym przypadku, aby uruchomić przepływ wody, wystarczy dotknąć jakiejkolwiek części wylewki zewnętrzną stroną dłoni, przedramieniem lub po prostu łokciem. Oszczędzony czas i perfekcyjna higiena jest najlepszą odpowiedzią na oczekiwania klientów poszukujących rozwiązań premium.

Perfekcyjne połączenie designu i technologii

Elegancki kształt i czyste linie baterii GROHE z kolekcji Essence oraz Eurocube nadają kuchennemu wnętrzu charakteru i luksusowej wyrazistości. Co więcej, kształty baterii otwierają drogę wyjątkowej funkcjonalności, a dodatkowe funkcje stanową esencję luksusu. Do minimalistycznego stylu współczesnych kuchni na pewno pasować będzie dynamiczny i nowoczesny kształt baterii GROHE Eurocube zachwycający geometrycznym, kubistycznym designem. Od elegancko wyciętych detali na uchwycie, po profesjonalne funkcje – Eurocube to bateria dla wymagających miłośników współczesnego wzornictwa, którzy poważnie traktują kuchenne zajęcia. Bateria Essence w wersji z elastycznym, higienicznym wężem silikonowym GROHFlexx oferuje natomiast subtelność cylindrycznego kształtu i wyjątkową funkcjonalność dzięki zintegrowanemu ogranicznikowi temperatury i wyciąganemu natryskowi z 2 rodzajami strumienia. Do dodatkowych funkcji baterii należą także przełącznik strumienia i obrotowa wylewka o 360° kącie obrotu. Poza doskonałym wyglądem baterie GROHE oferują wyjątkowe technologie takie jak SilkMove® – zapewniająca płynną i precyzyjną obsługę baterii, gwarantując komfort użytkowania na wiele lat – oraz StarLight® dzięki której bateria zyskuje trwałą, chromowaną powierzchnię wyjątkowo odporną na zanieczyszczenia i zarysowania.

Niezależnie od tego, z czym utożsamiany jest luksus, idealne rozwiązanie znaleźć można wśród baterii kuchennych GROHE, które wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem oraz perfekcją wykonania, która zapewni najwyższą jakość na długie lata.

Kuchnia w wersji premium
Kuchnia w wersji premium
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/12/Clipboard01.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/12/Clipboard01-150x150.jpgredaktor1DomdomyslnaMianem luksusowych określa się obecnie coraz szerszą gamę produktów. To, co do niedawna stanowiło trudno dostępne dobra, np. zaawansowane technologicznie, inteligentne sprzęty czy produkty z trwałych materiałów, dziś są niemal na wyciągnięcie ręki szerokiego grona odbiorców. Obecnie cechą charakterystyczną wyjątkowych produktów stworzonych z najwyższą troską jest dopracowanie go w...