Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym
Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym

Preparaty charakteryzują się przedłużonym działaniem odżywczym dla suchej, bardzo suchej i wrażliwej skóry, potrzebującej regeneracji.

Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym
Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym

Iwostin Hydro Sensitia Plus krem multi-odżywczy krem na dzień

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Dzięki składnikom aktywnym precyzyjnie dopasowuje się do potrzeb przesuszonej cery. Wyraźnie odżywia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz poprawia jej kondycję. Daje uczucie wygładzenia i nawilżenia już po pierwszej aplikacji oraz wzmacnia barierę hydrolipidową. Nie wywołuje dyskomfortu, obciążenia czy tłustości. Może być stosowany jako serum w stanach mocnego przesuszenia skóry.
Składniki aktywne: Lipex Omega 3/6, witamina A, olej z pestek winogron.
Cena: 48 zł (50 ml)

Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym
Kremy o przedłużonym działaniu odżywczym

 

Iwostin Hydro Sensitia plus odżywczy krem na noc z Vit. C+E
Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej. Zawarty w produkcje antyoksydacyjny kompleks witamin C+E hamuje proces przedwczesnego starzenia się skóry i łagodzi podrażnienia. Ceramidy roślinne chronią przed utratą wody i sprawiają, że skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się intensywnym nawilżeniem, bez uczucia przeciążenia czy lepkości. Skóra widocznie odzyskuje miękkość i delikatność, dzięki czemu wygląda na bardziej zadbaną i wypoczętą.
Składniki aktywne: Kompleks witamin C+E, ceramidy roślinne.
Cena: 48 zł (50 ml)

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/skóra.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/skóra-150x150.jpgredaktor1KosmetykiPreparaty charakteryzują się przedłużonym działaniem odżywczym dla suchej, bardzo suchej i wrażliwej skóry, potrzebującej regeneracji.Iwostin Hydro Sensitia Plus krem multi-odżywczy krem na dzieńPreparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Dzięki składnikom aktywnym precyzyjnie dopasowuje się do potrzeb przesuszonej cery. Wyraźnie odżywia i chroni skórę przed...