Kosmetyki dla łasuchów – nowa linia Soraya #foodie. Foto: materiały prasowe

Naturalne składniki zawarte w linii to cudowne pożywienie dla skóry, które zapewniają jej najlepsze efekty pielęgnacji, a ich aplikacja to sama przyjemność.

Linia Soraya #foodie to kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp – ciekawe konsystencje, upajające zapachy oraz bogactwo ekstraktów. Melon ugasi pragnienie skóry, miód zadba o jej regenerację, a jagoda odżywi skórę i zapewni ochronę przed wolnymi rodnikami.

Seria #foodie to pyszny i naturalny deser dla skóry, po którym… ma się ochotę na więcej!

Kosmetyki dla łasuchów – nowa linia Soraya #foodie. Foto: materiały prasowe

MELON – super intensywne nawilżenie

Melon to słodki, soczysty owoc, który w ponad 90% składa się z wody. Od lat znany jest w kosmetyce ze swoich właściwości nawilżających. Zawarte w nim higroskopijne węglowodany adsorbują wodę oraz zapobiegają jej utracie z głębokich warstw skóry. Kosmetyki z naturalnym ekstraktem z melona zmiękczają i wygładzają naskórek oraz uzupełniają jej naturalne nawilżenie.

 1. SUPERNAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA
 2. SUPERNAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA
 3. SUPERNAWILŻAJĄCY MUS DO RĄK
 4. ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO STÓP
 5. SUPERNAWILŻAJĄCA MASECZKA DO TWARZY

JAGODA – odżywienie i antyoksydacja

Te niepozorne, granatowe owoce są bogatym źródłem witamin i mikroelementów. Jednak miano super-owoców zyskały dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, czyli związków neutralizujących wolne rodniki, jedną z przyczyn starzenia skóry. Wyciągi z jagód stosowane w kosmetykach przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry oraz opóźnienia procesów jej starzenia.

 1. WYGŁADZAJĄCY MUS DO CIAŁA
 2. ODŻYWCZA GALARETKA DO CIAŁA
 3. WYGŁADZAJĄCY KREM DO RĄK
 4. WYGŁADZAJĄCY PEELING DO RĄK
 5. ODŻYWCZA MASECZKA DO TWARZY

MIÓD MANUKA – intensywna regeneracja

Miód swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza składnikom tworzącym jego bogatą, oraz różnorodną recepturę. W skład miodu wchodzą cukry, kwasy tłuszczowe, enzymy, karotenoidy, sole mineralne oraz witaminy. Dzięki aktywnym składnikom odżywczym, miód doskonale wpływa na kondycję skóry. Dodatek miodu to prawdziwe ukojenie dla skóry zniszczonej, wykazującej silną potrzebę regeneracji. Spowoduje poprawę nawilżenia oraz głęboko odżywi skórę. Warto sięgać po miód również w przypadku silnie rogowaciejącego naskórka, między innymi łokci i kolan. Sprawdza się także w pielęgnacji stóp, jako środek zmiękczający oraz wygładzający.

 1. REGENERUJĄCE MASŁO DO CIAŁA
 2. REGENERUJĄCY KREM DO RĄK
 3. REGENERUJĄCY KREM DO STÓP
 4. ZMIĘKCZAJĄCY PEELING DO STÓP
 5. REGENERUJĄCA MASECZKA DO TWARZY
Kosmetyki dla łasuchów – nowa linia Soraya #foodie. Foto: materiały prasowe

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/kompozycja-tekst-i-produkty-info-o-linii-foodie04.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/kompozycja-tekst-i-produkty-info-o-linii-foodie04-150x150.jpgredaktor1KosmetykiNaturalne składniki zawarte w linii to cudowne pożywienie dla skóry, które zapewniają jej najlepsze efekty pielęgnacji, a ich aplikacja to sama przyjemność.Linia Soraya #foodie to kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp – ciekawe konsystencje, upajające zapachy oraz bogactwo ekstraktów. Melon ugasi pragnienie skóry, miód zadba o jej regenerację,...