adidas 1

Kolaboracja z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista, znany między innymi z młodzieńczego luzu i oryginalnego stylu, dodatkowo połączył siły ze streetwearową marką Billionaire Boys Club. Na lato 2016 proponują nam wibrujący kolorami i pozytywną energią “Palm Tree Pack”.

Przez ostatnią dekadę Billionaire Boys Club rewolucjonizowali modę uliczną. W listopadzie ubiegłego roku pojawił się pierwszy przebłysk ich współpracy z adidas – buty Stan Smith w charakterystyczny diamentowy wzór. W najnowszej letniej odsłonie współpraca poszła o krok dalej. “Billionaire Boys Club Palm Tree Pack” to pełna linia produktów – poczynając od klasycznych t-shirtów, bluz Firebird, spodenek, na butach kończąc.

Palmy, palmy, palmy…

Wyraźnym tematem przewodnim letniej odsłony “Billionaire Boys Club Palm Tree Pack”, jak sama nazwa wskazuje, jest nadruk z motywem palmy. Został on wykorzystany w kontrastujących połączeniach kolorystycznych: wyrazistej zieleni oraz energetycznej czerwieni z bielą. Przyciągające wzrok wzory zdobią klasyczne fasony, między innymi bawełnianego t-shirtu, wyciętego tank topu, rozpinanej bluzy czy luźnych szortów. Rzeczy sygnowane są grafiką z głową astronauty, która jest symbolem Billionaire Boys Club.

Wakacyjny look

Fani kultowego modelu Stan Smith będą zaciekawieni jego nową odsłoną w wyjątkowo wakacyjnym stylu. Ciekawy, graficzny nadruk palmy to zdecydowanie jedna z bardziej oryginalnych wersji tych ponadczasowych sneakerów. Detal w postaci wspomnianej wcześniej grafiki z astronautą został umieszczony na języku, co czyni te buty jeszcze bardziej unikatowymi.

Kolekcja „Billionaire Boys Club Palm Tree Pack” dostępna będzie od 25 czerwca
w sklepach stacjonarnych adidas oraz za pośrednictwem strony internetowej: http://www.adidas.pl/pharrell

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/adidas-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/adidas-1-150x150.jpgredaktor1domyslnaOdzieżKolaboracja z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista, znany między innymi z młodzieńczego luzu i oryginalnego stylu, dodatkowo połączył siły ze streetwearową marką Billionaire Boys Club. Na lato 2016 proponują nam wibrujący kolorami i pozytywną energią “Palm Tree Pack”. Przez ostatnią dekadę Billionaire...