Kemon BCC, czyli Bond Creator Complex – składnik, który odbudowuje i wzmacnia włosy

Bond Creator Complex (BCC) to kompleks naturalnie występujących w naturze cząsteczek, które odbudowują i wzmacniają włosy, naprawiając jednocześnie uszkodzenia fizyczne i mechaniczne.  Ten cenny składnik znalazł się w kosmetykach Actyva Nuova Fibra od marki Kemon, które są ratunkiem dla zniszczonych włosów.

Zielone” produkty

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy nie tylko na skład produktów, które spożywamy, ale także kosmetyków, które stają na naszej łazienkowej półce. Zależy nam, aby lista składników była krótka, jak najbardziej naturalna i przyjazna organizmowi, a produkty nie były testowane na zwierzętach i powstawały z poszanowaniem środowiska.

Linia Actyva marki Kemon, jako jedna z niewielu na polskim rynku, posiada certyfikaty świadczące o wysokiej jakości. To Green PE przyznawany opakowaniom, które nadają się do recyklingu, a więc butelki i tuby mogą być ponownie przetwarzane. Love Nature świadczący o tym, że produkt nie zawiera składników, które mimo że są dozwolone do użycia w kosmetykach, mogą szkodzić środowisku i zdrowiu oraz Icea Vegan dowodzący tego, że w produktach nie znajdują się żadne substancje lub środki pomocnicze pochodzenia zwierzęcego lub GMO.

Nuova Fibra = Nowe Włosy

Nuova Fibra to linia stworzona dla włosów osłabionych i matowych, która została wzbogacona o kompleks naturalnie występujących cząsteczek, które wnikają wewnątrz włosa. To Bond Creator Complex (BCC) – składnik odbudowujący uszkodzone wiązania dwusiarczkowe, odpowiedzialne za trwałą konstrukcję włosa. Cztery produkty serii Nuova Fibra: szampon, maska, krem oraz serum pozwalają zachować spójność włókien włosowych i zapewniają ich silną odbudowę.

O tym pamiętaj

Stojąc przed sklepową półką i zastanawiając się jaki produkt do włosów wybrać pamiętaj o kilku aspektach: nie przywiązuj się do opinii innych, ponieważ każdy posiada inny rodzaj włosów, a więc wybieraj kosmetyk indywidualnie, sprawdzaj jego skład, aby nie tylko nie zawierał składników pochodzenia zwierzęcego i GMO, ale też nie obciążał twojej fryzury. Dodatkowym atutem będzie opakowanie, które może zostać przetworzone. Dbasz w ten sposób nie tylko o siebie i swój wygląd, ale też o nasze środowiskoKlaudiusz „Claudius” Iciek, ekspert marki Kemon.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/09/Projekt-bez-tytułu.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/09/Projekt-bez-tytułu-150x150.jpgredaktor1KosmetykiBond Creator Complex (BCC) to kompleks naturalnie występujących w naturze cząsteczek, które odbudowują i wzmacniają włosy, naprawiając jednocześnie uszkodzenia fizyczne i mechaniczne.  Ten cenny składnik znalazł się w kosmetykach Actyva Nuova Fibra od marki Kemon, które są ratunkiem dla zniszczonych włosów. „Zielone” produkty W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy...